Oyun

15 tatil için oyun tavsiyeleri!

15-tatil-oyunlari.jpg

15 tatil için oyun tavsiyeleri sunuyoruz! Artık okullar kapandı ve önümüzde uzun bir dönem tatili var. Peki, bu tatilde hangi oyunları oynayacaksınız?

15 tatil için Oyun tavsiyeleri ile karşınızdayız. Karneler alındı ve 15 tatil gelip çattı. Tatil dönemi oyuncuların en sevdiği dönemlerin başında gelir çünkü sınavlardan vakit bulunamayıp, raflara kaldırılan birçok yapım bu dönemde oynanır. Bizler de sizler için tavsiye olarak beş güzel oyunu listeledik.

Düşük sistem gereksinimli oyunlar -1

Düşük sistem gereksinimli oyunlar listesi ile karşınızdayız. Düşük sistem gereksinimli oyun…

15 tatil hangi oyunları oynamalı

Elbette böyle bir listeyi net şekilde oluşturmak çok güç. Çünkü hepimizin içinde kalan, oynamak istediğimiz yapımlar farklılık gösterecektir. Bizde her şeyi koyarak listeyi çorba etmek yerine, minimalist davranarak 2016 yılında vakit bulamayacağınızı düşündüğümüz ve tatilde oynayabileceğiniz güzel oyunları listeledik.

Bu oyunları seçerken dediğimiz gibi çok geriye gitmek istemedik. Bu yüzden de listemizi 2016 oyunları ile sınırlandırdık.  Dikkat ettiğimiz nokta oyunların uzun soluklu macera sunmaları oldu. Bu yüzden özgürce dolaşabileceğiniz dünyalar sunan yapımları tercih ettik. 15 tatil boyunca bu oyunları keşfedebilir ve tüm sırlarını açığa çıkartabilirsiniz.

İsterseniz sözü uzatmadan 15 tatil için oyun önerilerimize göz atalım. 

:: Peki, siz bu 15 tatilde hangi oyunları oynayacaksınız?

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.384 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com