Acast aboneleri yakında Facebook’taki özel podcast gruplarına erişebilecek

0
2

En sevdiğiniz podcast yakında resmi, bulması kolay bir foruma sahip olabilir. Meta, Acast+ ücretli aboneliklerini kullanan podcast’ler için özel Facebook Grupları sunmak için podcast devi Acast ile işbirliği yaptı. Üyeliğinizi Facebook hesabınıza bağlayın ve son bölümü diğer hayranlarınızla tartışmak için hazır bir yeriniz olacak – bir mesaj panosu aramanız veya sosyal ağ hashtag’lerini kullanmanız gerekmeyecek. Ayrıca, canlı yayınlar ve program sunucularıyla soru-cevap oturumları gibi özel fırsatlar da alacaksınız.

Acast, Acast+'ı Tüm Podcast Yayıncılarına Açıyor | by Oğuz Bakır | Podcast  Evreni | Medium

İki şirket, abone gruplarının ne zaman müsait olacağını söylemedi. Güzellik şovu Fat Mascara da dahil olmak üzere birçok podcast bir test döneminde yer alıyor. Ödeyeceğiniz fiyat muhtemelen değişiklik gösterecektir, ancak podcast yayıncıları Acast+’ı ücretsiz olarak etkinleştirebilir.

Meta, podcasting alanında rekabet etmek için mücadele etti ve Haziran başında hizmetleri kapatmaya başladı. Ancak anlaşma, şirketin kategoride yer almasını sağlıyor. Sosyal medya şirketi, içerik oluşturmaya veya dağıtmaya kaynak harcamak zorunda kalmadan (hizmetlerinin artan kullanımı yoluyla) ücretli podcast’lerin yükselişinden yararlanabilir. Bu, bir podcast şirketi Facebook’un Birlikte Çalışabilir Abone Grupları için yeni platformunu ilk kez kullanıyor, ancak Acast’in ortaklığı başarılı olursa, bu son olmayabilir.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın