Donanım

AirPods yeni bir sorunla gündemde

airpods-baglanti-sorunu-1280x720.jpg

Yüsek fiyatı ve geç satışa çıkması ile gündemden düşmeyen Apple’ın Bluetooth kulaklığı AirPods’ta yeni bir sorun ortaya çıktı. Detaylar haberimizde.

Apple’ın Eylül ayında iPhone 7 etkinliğinde tanıttığı AirPods, satış rakamları ile Apple’ı memnun ediyor. Fakat son günlerde ortaya çıkan bir sorun Apple’ın keyfini kaçırabilir. Bazı AirPods kullanıcıları, telefon görüşmeleri sırasında sorun yaşadıklarını söylüyorlar.

AirPods pil sorunu çözümü

Apple’ın yok satan kablosuz kulaklığı AirPods, bugünlerde batarya problemi ile gündemde. Yazılım…

Görüşme sırasında bağlantı kopuyor 

AirPods kullanıcıları, Apple’ın Destek sitesinde ve MacRumors Forumlarında şikayetlerini dile getirdiler. Kullanıcılar, müzik yada başka bir şey dinlerken herhangi bir sorun çıKarmayan kulaklıkların görüşme esnasında bağlantı sorunları yaşadığını belirtiyorlar. Birçok kullanıcı gün içinde farklı saatlerde yaptıkları telefon görüşmelerinde sesin zaman zaman kulaklık yerine telefondan geldiğini söylüyor.

Sorun şimdilik iPhone 6s ve iPhone 6s Plus cihazlarla sınırlı görünüyor. Kullanıcılar, iPhone 7‘ye geçtikten sonra böyle bir sorun bildirmedi. iPhone ile AirPods bağlantısını keserek tekrar bağlantı sağlamak soruna bir çözüm getirmiyor. Apple, şu anda sorundan haberdar ve sorunu çözmek için çalışıyor. Şirketten bir açıklama yada çözüm önerisi gelene dek kullanıcıların görüşme sırasında kulaklıklardan bir tanesini kullanmaları öneriliyor. Çünkü yaşanan bağlantı sorunu iki kulaklık takılı olduğunda görülüyor.

:: AirPods satın almayı düşünüyor musunuz?

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.468 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com