Amazon Luna, Samsung’un en yeni akıllı TV’lerine geldi!

0
3

Bu yılın başlarında, Samsung Gaming Hub, Xbox Game Pass, NVIDIA GeForce Now, Google Stadia ve diğer oyun hizmetlerini Samsung akıllı TV’lerine ve akıllı monitörlerine getirerek Amazon Luna gibi yeni hizmetleri “yakında” ekleme sözü verdi. Görünüşe göre bugün bugün: Amazon’un bulut oyun hizmeti artık 2022 Samsung akıllı TV’lerde mevcut.

Samsung, Luna ile oyun merkezinin artık oynanabilecek 1000’den fazla oyuna sahip olduğunu söylüyor. Bu oyunların çoğu ek bir abonelik ücreti gerektirecektir, ancak bir Amazon Prime abonesiyseniz zaten küçük bir oyun kitaplığına erişiminiz vardır. Şu anda Prime kullanıcıları, aboneliklerine dahil olan dört oyunu (Steel Assault, MYST, Control: Ultimate Edition ve Garfield Kart: Furious Racing) oynayabilir.

Prime oyunlarla ücretsiz seçim her ay değişir, ancak kullanıcılar kitaplıklarını genişletmek için ek kanallara abone olabilirler. Örneğin Luna Plus, Yakuza: Like a Dragon, Mega Man 11, Ghostrunner ve Resident Evil VII gibi oyunları içerir. Luna’nın Retro Kanalı, Centipede’den Street Fighter II’ye kadar klasik oyunlardan oluşan bir koleksiyona sahiptir. Kullanıcılar ayrıca Ubisoft ve Jackbox oyun paketlerini içeren ve tümü aylık 4,99 ile 17,99 dolar arasında değişen kanallara abone olabilirler. Abone olursanız oyunlarınız TV’nize kilitlenmez: Luna oyunları PC’lerde, Mac’lerde, tabletlerde ve akıllı telefonlarda oynanabilir.

Ancak tüm bu oyunların ne kadar iyi çalıştığı bağlantı hızınıza bağlıdır. Amazon Luna ve Xbox Game Pass, 5 GHz WiFi bağlantısında önerilen minimum 10 Mbps ila 20 Mbps internet hızları – ve elbette, yukarıda bahsedilen 2022 Samsung Smart TV ve bir Bluetooth gamepad’e de ihtiyacınız olacak. Tüm bunlara sahipseniz, Luna’s Free with Prime oyunları, TV’nizde oyun akışını denemenin harika bir yoludur.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın