Amazon Prime Day 2022 hakkında bilmeniz gereken her şey

0
7

Amazon Prime Day’e bir haftadan kısa bir süre kaldı, anlaşma dalgası geldiğinde aramak isteyeceğiniz şeyleri düşünmeye başlamanın tam zamanı. Gadget’lardan giysilere ve ev eşyalarına kadar her şey 48 saatlik etkinlik boyunca satışta olacak ve Prime üyesiyseniz Amazon’un sitesindeki tüm fırsatlara erişebileceksiniz.

Amazon Prime Günü ne zaman?

Amazon Prime Day 2022, 12 Temmuz Salı günü PT 12: 00’de başlayacak ve 13 Temmuz Çarşamba günü 23:59 PT’de sona erecek. İki günlük alışveriş etkinliği, Prime üyelerine özel fırsatlar sunacak, yani yapmanız gerekenler Herhangi bir tasarruftan yararlanmak için Prime Day’de Prime abonesi olun. Amazon, yeni Prime abonelerine hala 30 günlük ücretsiz deneme sunuyor, böylece ücretsiz denemenizi şimdi başlatabilir ve etkinliğe katılabilirsiniz.

Prime için ödeme yapmıyorsanız ve böyle bir niyetiniz yoksa, tüm alışveriş yapanlar için mevcut olan satışlar için yine de Prime Day’de Amazon’a göz atmalısınız. Ayrıca, Walmart, Best Buy ve Target gibi diğer perakendeciler de bu zaman diliminde kendi rakip Prime Day satışlarına sahip olacaklar.

Amazon Prime Day resmi olarak sadece iki gün olabilir, ancak son birkaç yıldır şirket, resmi etkinlik başlamadan çok önce anlaşmalar yapmaya başladı. Bu yıl da bu doğru. Erken Prime Day indirimlerinin bir parçası olarak şu anda indirimde olan bir dizi ürün bulabilirsiniz. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, en iyi erken fırsatlardan bazıları Eero yönlendiricileri, Fire TV’ler ve daha fazlası gibi Amazon cihazlarında.

Bahsetmişken, Prime Day, Amazon gadget’larını almak için yılın en iyi zamanı. Echo hoparlörler, Kindle e-okuyucular ve Fire TV cihazları gibi şeylere, Prime Day için rekor düşük fiyatlarla güvenle bahse girebilirsiniz, bu nedenle bu öğelerden birine göz attıysanız, şimdi alma zamanı. Prime Day, indirimlerinde yalnızca Kara Cuma ile eşleşir, bu nedenle bu akıllı hoparlörü çok ucuza almak için bir şansınız daha olacağı anlamına gelse de, muhtemelen tatil alışveriş sezonuna kadar olmayacak.

Kulaklıklar, oyun aksesuarları, SSD’ler ve microSD kartlar, robot elektrikli süpürgeler ve daha fazlasında büyük indirimler getireceği için bu yılki Prime Day’in geçen yılki gibi olmasını bekliyoruz.

Ayrıca Prime Day’de görmeyi bekleyebileceğiniz anlaşma türlerinden bahsetmeye değer. Bazı anlaşmalar 48 saat boyunca geçerli olurken, diğerleri yalnızca bir veya iki günlük satışlar olacaktır. Amazon genellikle belirli bir satışın ne kadar süreceğine dair herhangi bir gösterge vermediğinden, tahmin edilmesi en zor olanlardır. Tavsiyemiz, en çok merak ettiğiniz şeyleri fiyatının düştüğünü gördüğünüz anda satın almanızdır – bu, indirim varken ve ürün hala stoktayken almanızı sağlayacaktır.

Ayrıca Prime Day sırasında bazı flaş satışların gerçekleştiğini görmeyi bekleyebilirsiniz. Neyse ki, bunlar genellikle ürün sayfasında belirtilen anlaşmayı almak için kalan süre ile açıkça etiketlenir. Deneyimlerimize göre, bu hızlı satışların yalnızca bir kısmı gerçekten paranıza değer, ancak önümüzdeki birkaç saat boyunca istek listenizde olan bir şeyin fiyatının düştüğünü görürseniz, hemen almak sizin yararınızadır.

Prime Day’den önce yapabileceğiniz iki basit şey, bir liste yapmak ve bir fiyat takipçisine yer işareti koymaktır. İlki için, Prime Day’de almak istediğiniz en önemli öğeleri not edin. Bunu eski moda bir şekilde yapışkan bir notta yapabilir veya Amazon’un istek listesi özelliğini kullanabilirsiniz. İkincisi için, Prime Day’de satın almak istediğiniz ürünleri istek listenize ekleyin (veya daha da iyisi, yalnızca Prime Day arzu ettiklerinizle özel bir istek listesi yapın) ve alışveriş etkinliği sırasında bu listeye geri dönün. Sadece istediğiniz her şeye tek bir yerde sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda bu ürünlerden hangilerinin Prime Day’de listenize ilk eklediğiniz zamandan daha ucuz olduğunu da görebileceksiniz.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.