Apollo güncellemesi, iPhone 14 Pro Dynamic Island’ını daha eğlenceli hale getiriyor!

2

iPhone 14 Pro ve Pro Max daha dün gelmiş olabilir, ancak geliştiriciler şimdiden Apple’ın yeni Dynamic Island arayüzü için eğlenceli ve ilginç kullanım örnekleri hayal ediyor. Örneğin Apollo yaratıcısı Christian Selig’i ele alalım. Cuma günü, Reddit istemcisini “Pixel Pals” için destek uygulamak üzere güncelledi. Bu özellik, Apollo açıkken telefonunuzun Dynamic Island’ının üstüne sevimli şeyler yapan Tamagotchi benzeri bir yaratık ekledi. Hatta kedi, köpek, kirpi, tilki veya aksolotl dahil olmak üzere birden fazla yaratık arasından seçim yapabilirsiniz.

iPhone 14 Pro veya Pro Max’iniz yoksa endişelenmeyin. Ayrıca, iOS 16’nın kurulu olması koşuluyla yaratıkları telefonunuza kilit ekranı widget’ları olarak da ekleyebilirsiniz. Google, iPhone widget’ları konusunda Chrome’un Dino oyununa kısayol işlevi görecek bir widget’ı tanıttı.

iPhone 14 Pro’nun Dynamic Island’ı ile yaratıcı bir şeyler yapan tek kişi Selig değil. Tespit edilen bir tweet’te, WaterMinder yaratıcısı Kriss Smolka, Pong tarzı bir oyun için UI öğesini kullanan bir oyun olan Hit the Island’ı gösterdi.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın