Apple, bu yılda geçtiğimiz sene olduğu gibi Siyahların Tarihini ve kültürünü kutlamak için yeni ürünlerini satışa sundu.

Apple geçtiğimiz yıl, Siyahların Tarih ve kültürünü kutlamak için Watch Series 6 Black Unity sınırlı sürümünü piyasaya sürdü. Şirket bu yıl da geleneği sürdürmek istiyor. Bu yüzden Black Unity Örgü Solo Loop örgülü kayışını ve yeni kadranını duyurdu.

Apple, Black Unity kordonunu satışa sundu!

Apple Watch Black Unity Örgü Solo Loop, şirkette çalışan siyahi yaratıcı topluluğunun üyeleri ve iş ortakları tarafından tasarlanıyor. Yapılan açıklamaya göre örgü saat kayışı, 16 bin geri dönüştürülmüş iplik ve silikon ipliğin bir araya getirilmesiyle oluşturuluyor.

Apple, bu yılda geçtiğimiz sene olduğu gibi Siyahların Tarihini ve kültürünü kutlamak için yeni ürünlerini satışa sundu.

Ayrıca Solo Loop’un siyah bant boyunca benekli ışık gibi görünen kayışı, Pan-Afrika bayrağının renkleri üzerinde lazerle oyulmuş bir Siyah Birlik mesajına sahip. Apple, kayış tasarımının daha adil bir dünyanın gerekliliğine dair ortak bir inancı simgelediğini söylüyor.

Bununla birlikte Apple, 2D ışın izleme kullanılarak tasarlanan Unity Lights saat kadranını da duyurdu. Bu arayüz, tam ekran veya dairesel olacak şekilde özelleştirilebiliyor. Ayrıca siyah beyaz seçeneği, onay işaretleri, monogram ve dört adede kadar komplikasyon içeriyor. Ayrıca şirket, Mac, iPad ve iPhone kullanıcıları için Afrofütürizm’den ilham alan yeni duvar kağıtlarını da yayınladı.

Apple’ın internet sitesine baktığımız zaman, örgülü kayışın 41 mm ve 45 mm şeklinde 2 farklı seçeneği olduğunu görüyoruz. İkisinin de fiyatı 99 dolar. Türkiye için belirlenen satış fiyatıysa 1199 TL olarak açıklandı.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.