Apple, iOS 15.5’i Apple Cash ve Podcast’ler için yükseltmelerle kullanıma sunuyor

0
3

Apple, WWDC’den önce bazı faydalı yükseltmeler sunma sözünü hızla yerine getiriyor. Şirket, hem Apple Cash hem de (daha önce belirtildiği gibi) Podcast’lerde iyileştirmelerle iOS 15.5 ve iPadOS 15.5 muadili yayınladı. Nakit kullanıcıları artık kartlarından para gönderip alabilirken, Podcast kullanıcıları uygulamanın bölüm depolamasını program sayısı veya yayından bu yana geçen süre gibi kriterlere göre otomatik olarak sınırlamasını sağlayabilir.

İlgili bir macOS 12.4 güncellemesi, ilgili Podcast özelliklerini ekler. Ayrıca, Studio Display’in vasat web kamerası kalitesi için önceden hazırlanmış bir ürün yazılımı düzeltmesini de alabilirsiniz. Apple ayrıca watchOS 8.6, tvOS 15.5 ve HomePod 15.5 güncellemelerini yayınladı, ancak bunlar önemli özelliklerden ziyade hata düzeltmeleri ve performansa odaklanıyor.

iOS, iPadOS ve macOS güncellemeleri çok büyük değil, ancak bu şaşırtıcı değil. Apple, tarihsel olarak yılın bu zamanlarında mevcut işletim sistemlerinde önemli yükseltmeler yaptı. Şimdi odak noktası muhtemelen iOS 16 ve sonbaharda gelmesi muhtemel diğer büyük revizyonlar.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.