IOS

Apple, iPhone 6 ve iPhone 7 Fiyatlarında İndirime Gitti

apple-iphone-nun-bazi-modellerinde-indirim-yapti

Döviz kurları nedeniyle ocakta zam yapan Apple, yeni iPhone 8 ve iPhone X modellerinin tanıtımı ile birlikte iPhone SE, iPhone 6s ve iPhone 7 fiyatlarında indirim yaptı.

Apple, geleneksel hazan etkinliğini bu akşam Apple Park”taki Steve Jobs Tiyatrosu”nda gerçekleştirdi. Etkinlikte iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Apple Watch Series 3 ve 4K özellikli Apple TV”yi tanıttı.

iPHONE SE, iPHONE 6S VE iPHONE 7 ÜCRETLERİNDE İNDİRİM

Apple, etkinlik öncesi ürün aktüellemesi için Apple Store’u geçiçi olarak kapatmıştı. iPhone etkinliği biter bitmez Apple Store”u yeni ürünlerin tanıtımları ve daha önceki ürünlerin ücret aktüellemeleri ile tekrar aktif hale getirdi. Şirket yeni iPhone modellerinin tanıtımı ile beraber iPhone SE, iPhone 6s ve iPhone 7 ücretlerinde indirim yaptı.

APPLE’DAN iPHONE ÜCRETLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM!

Apple, artan döviz kurları sebebiyle iPhone fiyatlarına ocak ayında zam yapmıştı. Bu zamla birlikte iPhone 7 3799 TL, iPhone 7 Plus 4449 TL fiyatla satılmaya başlamıştı.

Bugün gelen indirimle iPhone 7 3299 TL, iPhone 7 Plus ise 3999 TL”den başlayan fiyatlarla satılmaya başladı. Her iki telefon için de depolama seçenekleri 32 GİGABYTE ve 128 GİGABYTE olarak belirlendi.

apple-dan-iphone-fiyatlarinda-buyuk-indirim-2-

İndirimle birlikte 3199 TL olan 32 GB iPhone 6s, 2699 TL”ye düşerken, iPhone 6s Plus ise 3699 TL”den 3299 TL”ye düştü.Her iki modelin de depolama seçenekleri 32 GB ve 128 GB. iPhone SE ise 2349 TL”den 2149 TL”ye düştü. iPhone SE, 32 GB ve 128 GB olarak satılmakta.

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.535 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com