Akıllı Telefonlar

Apple, Nihayet iPhone X’in fiyatını açıkladı!

iphone-x (1)

Apple’ın onuncu yılı için özel olarak hazırlanan ve çerçevesiz ekranı ve onlarca yeniliği bünyesinde barındıran iPhone X, oldukça kısa bir sürede akıllı telefon sektörünün ilgi odağı haline geldi.

Ülkemizde bulunan kullanıcılar tarafından merakla beklenilen iPhone X (Iphone 10) için ilk fiyat açıklamasını, Vatan Bilgisayar’ın yaptı.

Aradan geçen 24 saatin ardından, ‘ iPhone X Türkiye fiyatı ne kadar? ‘ sorusuna cevabı veren bu kez doğrudan Apple oldu.

iPhone X Türkiye fiyatı Nihayet açıklandı!
Apple, 64 GB depolamaya sahip iPhone X (Iphone 10) için başlangıç fiyatını 6099 TL olarak belirledi. 256 GB depolama alanına sahip olan modeli satın almak isteyen kullanıcıların ise, 6899 TL ödemeleri gerekiyor.

IPhone X’in iPhone 8 ve 8 Plus’a kıyasla oldukça yüksek bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak olması hali hazırda herkes tarafından normal karşılanacak bir durum haline gelmişti.

Bu kapsamda Apple’ın yeni iPhone modelinin 6000 TL’nin üzerindeki fiyat etiketi ile son yıllara satışa sunulan ve seri üretimi gerçekleştirilen en pahalı akıllı telefon olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır.

iphone-x (1)

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.527 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com