Apple’ın Dünya Çapında Geliştirici Konferansı bu yıl çoğunlukla sanal olacak, ancak Apple Park’ta sınırlı sayıda kişi için yüz yüze bir etkinlik düzenleyecek. Şimdi, teknoloji devi, katılımcıların açılış konuşmasını ve Birliğin Durumu videolarını yerinde izleyebilecekleri 6 Haziran’daki bir günlük özel etkinlik için davetler göndermeye başladı. Apple’ın son iki geliştirici konferansı pandemi nedeniyle tamamen çevrimiçi deneyimler olsa da, kurumsal çalışanlarının haftada en az bir kez tekrar şirketin ofislerinde çalışmaya başladığı bu sefer hibrit bir deneyim sunması şaşırtıcı değil.

Apple Developer Program ve Apple Developer Enterprise Program üyelerine 9 Mayıs – 11 Mayıs tarihleri arasında davetlere başvurma şansı verildi. Apple, katılımcıları rastgele bir seçim süreciyle seçeceğini ve yukarıda da görebileceğiniz gibi davetiyelerin devredilemeyeceğini söyledi. Ancak seçilen katılımcıların 18 Mayıs’a kadar 18:00 PT/2PM ET’de LCV yanıtlaması gerekecek ve bunu zamanında yapmazlarsa davetleri başka bir başvuru sahibine sunulacak.

Apple’ın konferans sırasında iOS 16, iPadOS 16, watchOS 9, tvOS 16 ve bir sonraki macOS sürümünü sergilemesi bekleniyor. Şirket ayrıca en az dokuz yeni Mac modelinde test ettiği bildirilen M2 yongaları hakkında da konuşabilir.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın