Akıllı TelefonlarIOS

Apple Tarihinde bir İlk! Apple, iPhone 12’nin Gecikeceğini Doğruladı

Apple, yaklaşmakta olan iPhone modelleri ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Şirketin Finans Birimi Başkanı Luca Maestri, iPhone 12 serisinin birkaç hafta gecikeceğini açıkladı. Bu açıklamayla Apple, tarihinde ilk kez bir iPhone’un gecikeceğini duyurmuş oldu.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, şu sıralar yeni iPhone modeli ile gündemde. Apple’ın yeni amiral gemisi telefonları ile hemen her gün yeni bir gelişme yaşanıyor ve bizler de bu gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Şimdiyse şirket, yaklaşmakta olan iPhone modelleri ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Bu açıklamanın, Apple tarihinde bir ilk olduğunu söylemek gerekiyor.

Apple, her yıl eylül ayında bir etkinlik düzenliyor ve amiral gemisi iPhone modellerini tanıtıyor. Ancak bu yıl, tüm dünyada olağanüstü bir süreçten geçiliyor. Bunun nedeni tahmin edebileceğiniz üzere koronavirüs salgını. Apple’ın yaptığı son açıklamaysa, şirketin koronavirüs salgınından üzerine düşeni aldığını gösteriyor. Apple tarafından yapılan açıklamalara göre iPhone 12 serisi, birkaç hafta gecikecek.

İlgili Haberler
Akıllı Telefonlar

Galaxy Note 20 fiyatı için ilk bilgiler geldi

Akıllı Telefonlar

Galaxy Note 10 Plus tanıtıldı! Türkiye'de kaç TL'ye satılacak?

Akıllı Telefonlar

Huawei, Hongmeng OS için düğmeye bastı

Akıllı Telefonlar

Galaxy Note 10, 3 Farklı Renk Seçeneğine Sahip Olacak!