Apple, yeni yıl kutlamalarına özel olarak üretilen ve sınırlı sayıda olmak üzere piyasaya sürülecek Beats Studio Buds modelini duyurdu.

Dünyanı en ünlü teknoloji şirketlerinden Apple, geçtiğimiz pazartesi günü Çin gibi birçok Asya ülkesi tarafından kutlanan Ay takviminin yeni yılına özel Beats Studio Buds kablosuz kulaklığını duyurdu. Bu yeni kulaklık, kırmızı modelin aksine altın rengi farklı bir tasarıma sahip ve ürün 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren sınırlı sayıda mağazada satışa sunulacak.

Beats Studio, Asya pazarına özel olacak

Geçtiğimiz saatlerde resmi Instagram sayfası aracılığıyla bir duyuru yayınlayan Beats By Doctor Dre, 2022 yılında Kaplan Senesi’ni kutlayacak olan Asya pazarına özel yeni kulaklığını duyurdu. Firma tarafından yapılan duyuruya göre Ay Yılı’na özel olarak tasarlanan Beats Studio Buds, Kaplan Yılı’na yapılan altın kaplan vurgusuyla koyu kırmızı bir tasarıma sahip olacak ve 2022’nin Ocak ayında sınırlı sayıda piyasaya sürülecek.

Apple, yeni yıl kutlamalarına özel olarak üretilen ve sınırlı sayıda olmak üzere piyasaya sürülecek Beats Studio Buds modelini duyurdu.

Apple’ın en gözde kulaklıklarından biri olan Beats Studio Buds, Apple’ın AirPods Pro’suna benzer kulak içi bir tasarıma sahip. Aktif Gürültü Engelleme, değiştirilebilir uçlar, 8 saatlik pil ömrü ve iOS ve Android cihazlarla hızlı eşleştirme için 1. sınıf Bluetooth desteğiyle donatılan Beats Studio Buds’ın bu özel versiyonuna dair bir fiyat bilgisi paylaşılmadı.

Buna karşın, tıpkı Beats Studio Buds da olduğu gibi, özel versiyonun da 149 dolar fiyat etiketiyle satılması bekleniyor. Hatırlayacağınız üzere, yine Kaplan Yılı’nı kutlamak için Japonya’da bir kaplan emojisi içeren sınırlı sayıda AirTag de geçtiğimiz günlerde Apple tarafından duyurulmuştu. Böylece şirket, Asya pazarına yeni dönemde ne kadar önem vereceğini de gözler önüne sermiş oldu.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.