Netflix Türkiye, Aralık ayında La Casa de Papel, Don’t Look Up, The Power of the Dog gibi çok beklenen içerikleri yayınlayacak.

Netflix Türkiye, Aralık 2021 takvimini yayınladı. Platformun sevilen iki orijinal dizisi izleyicilerle buluşacak. Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı kitap serisine dayanan ve ilk sezonu 2019’da gösterime giren The Witcher, 2. sezon ile geri dönecek. Bir grup suçlunun İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soymasıyla başlayan La Casa de Papel ise 5. ve final sezon ile gelecek.

Netflix Türkiye Aralık 2021 takvimi

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Adam McKay’ın üstlendiği, başrollerinde Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrance gibi dünya ünlü isimleri ağırlayan Don’t Look Up filmi de Netflix platformunda yerini alacak. Bununla birlikte Benedict Cumberbatch’in başrolde olduğu The Power of the Dog da izleyicilerle buluşacak.

Don’t Look Up – 24 Aralık

Başrol kadrosunda Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence ve Meryl Streep’i ağırlayan ve 24 Aralık 2021’de yayınlanacağı açıklanan Don’t Look Up filminin özeti:

İki astronom, Dünya’yı yok edecek bir kuyruklu yıldızın yaklaşmakta olduğu konusunda insanlığı uyarmak için bir medya turuna çıkar, ancak hiç kimse onları umursamaz.

Don’t Look Up’tan bir sahne

The Witcher 2. Sezon – 17 Aralık

Ünlü oyuncular Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan’ı başrol kadrosunda bir araya getiren The Witcher, 17 Aralık’ta gösterime girecek 2. sezon ile geri dönecek. Bu arada diziye üçüncü sezon onayı verildiğini de hatırlatmakta fayda var.

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu, güçlü bir büyücüye ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensese doğru savurur. Şimdi üçü birlikte, gitgide daha dengesiz bir yer hâline gelen Kıta’da yollarını bulmayı öğrenmelidir.

the witcher 2. sezon
Geralt ve Prenses Ciri

La Casa de Papel – 5. Kısım Son 5 Bölüm – 3 Aralık

İlk iki sezonda, bir grup suçlunun İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soyma planlarını konu alan La Casa De Papel, üçüncü ve dördüncü sezonda ekibin, arkadaşlarından birinin kaçırılması üzerine İspanya Merkez Bankası’nı soyma girişimlerini konu aldı. İspanyol televizyon yapımcısı Alex Pina’nın imzasını taşıyan soygun dizisi yolun sonuna geldi.

La Casa de Papel’in finalini getirecek 5. sezonun ilk kısmı 3 Eylül’de yayınlanmıştı. Son 5 bölümü ise 3 Aralık’ta Netflix üyeleriyle buluşacak. Böylelikle 2017 yılından beri devam eden soygun dizisi ekranlara veda edecek.

Netflix Türkiye kataloğuna Aralık ayında eklenecek diğer yapımlar:

  • The Power of the Dog – 1 Aralık
  • Lost in Space 3. Sezon – 1 Aralık
  • Jurassic World Kretase Kampı 4. Sezon – 3 Aralık
  • Voir: Filmlerin Gücü – 6 Aralık
  • The Unforgivable – 10 Aralık
  • Bekle Bizi Vahşi Doğa – 10 Aralık
  • The Hand of God – 15 Aralık
  • Emily In Paris 2. Sezon – 22 Aralık
  • Cobra Kai 4. Sezon – 31 Aralık