Ubisoft’un Assassin’s Creed Valhalla oyunu yeni bir DLC olarak karşımıza çıktı. Detaylar haberimizde sizlerle…

Ubisoft bugün yaptığı bir duyuruyla birlikte Assassin’s Creed Valhalla isminin farklı bir oyun içerisinde kullanacağını açıkladı. Yine Ubisoft tarafından geliştirilen ve servis edilen bir oyunda tercih edilen Valhalla, bu sefer DLC olarak karşımıza çıktı. Hem konsol hem de PC tarafında yer alacak olan DLC’nin detaylarına daha fazla uzatmadan geçelim.

Assassin’s Creed Valhalla oyunu DLC olarak da anılacak

Herkesin yakından tanıdığı ünlü kart oyunun dijital sahibi Ubisoft, UNO içerisinde bir işe girişti. Şirket yaptığı paylaşımda bugün itibariyle UNO oyunu içerisinde yeni bir DLC yayınlandığını ifade etti. Yayınlanan DLC’nin yine şirketin kendi oyun serisinden esinlenerek oyun içerisine entegre ettiği görüldü. Bununla birlikte UNO – AC Valhalla Theme Cards adında bir DLC oyunun mağaza sayfasına resmen eklendi. Oyun içerisinde kart tasarım DLC’lerini getirmeye başlayan Ubisoft, işi bir kademe ileri taşıyarak oyun ismine başvurdu.

Söz konusu DLC ise ücretli olarak mağazaya sunuldu. Oyun fiyatına kıyasla pekte uygun olmayan bir fiyat seviyesiyle birlikte satışa sunulan AC Valhalla Theme Cards DLC’si ana oyuna göre yüzde 50 düşük fiyatlandırmaya sahip durumda. Laf oyundan da açılmışken belirtelim. Tek oyunculu oyunun yanı sıra çevrimiçi oynama imkanı da bulunan UNO’yu arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz gibi farklı kullanıcılarla eşleşmeli olarak da oynayabilirsiniz.

DLC’nin açıklaması ise şöyle yer alıyor:

UNO’da ilk kez tahta, oynanışın parçası hâline geliyor:

• Tahtada ilerlemek için kartlarınızı akıllıca ıskartaya çıkartın ve özel yetenekler açmak için kıymetli kargolar toplayın.
• Rakiplerinizle kart savaşlarına girmek için kargo toplayarak onları yavaşlatın ve geminizi kullanarak aynı anda birden fazla kartı ıskartaya çıkartın.
• Viking fantezisine kendinizi kaptırın: epik Assassin’s Creed Valhalla müziğinin ritmiyle kartlarınızı oynayın.

UNO Valhalla DLC’sinde yalnızca gerçek Vikingler zaferi elde edebilir!

UNO sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 veya tercihen 11 (sadece 64 bit versiyon)
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9550 | AMD Phenom II X4 945 veya eşdeğer bir işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 450 | AMD Radeon HD 5670 veya muadili Intel ekran kartı
Ağ: Çevrimiçi oyunlar için Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 3 GB boş disk alanı

UNO – AC Valhalla Theme Cards DLC fiyatı ne kadar?

Ubisoft’un duyurusunun ardından satışa sunulan DLC, konsol ve PC tarafında erişime açıldı. DLC’nin platforma göre fiyatlandırması değişkenlik gösteriyor. İşte fiyatları:

  • Xbox versiyonu fiyatı: 50 TL
  • PlayStation versiyonu fiyatı: 48 TL
  • PC versiyonu fiyatı: 22.49 TL

Not: Bu içeriği satın alabilmek veya oynayabilmek için UNO oyununu ana sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Aksi taktirde DLC’yi kullanamazsınız.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.