Profesyonel monitörlerini genellikle ROG serisine dahil ederek Oyunculara özel çözümler sunan Asus, bu kez oldukça farklı bir ürün olan Designo Curve MX34VQ ile karşımıza çıktı.

Asus ROG GR8 II duyuruldu!

Asus ROG GR8 II, sadece 4 litrelik boyutu ve 4 kiloluk ağırlığıyla oyun bilgisayarı arasında…

Asus’un yeni Designo Curve MX34VQ monitörü, sunduğu yüksek çözünürlüklü görüntüyü bir kenara bıraktığımızda, kablosuz şarj ve kavisli yapı gibi birçok etken ile bile ön plana çıkmayı başarıyor.

Asus Designo Curve MX34VQ özellikleri!

34 inç gibi oldukça büyük bir kavisli ekrana ev sahipliği yapan monitör, 3440×1440 piksel çözünürlüğü ile kullanıcılara geniş bir çalışma alanının yanı sıra yüksek çözünürlüklü içeriklerin tadını çıKarma keyfi sunuyor.

Masada kablolar nedeniyle oluşan dağınıklılığın önüne geçmeyi hedefleyen MX34VQ’nun standına, Qi kablosuz şarj desteğine sahip olan bir cihazı yerleştirdiğinizde otomatik olarak şarj olmaya başlıyor.

21:9 görüntü formatı ile özellikle film tutkunlarını ekranın üst ve alt kısımlarında yer alan siyah şeritlerden kurtaran monitör, 60 Hz yenileme hızı ve 4 ms tepki süresi ile dikkat çekiyor.

Harman Kardon tarafından geliştirilen ve ASUS SonicMaster ses Teknolojisine ev sahipliği yapan 8W gücünde 2 adet hoparlörün yer aldığı Designo Curve MX34VQ, 3000:1 kontrast oranına ve 178 derece görüş açısına sahip.

:: Asus Designo Curve MX34VQ hakkında ne düşünüyorsunuz?