Donanım

BeatsX kablosuz kulaklıklar sonunda çıkıyor!

beatsx-00.jpg

AirPods yerine yine Apple yapımı ve W1 çipine sahip bir alternatif arıyorsanız BeatsX kablosuz kulaklıklar çok yakında piyasaya çıkıyor. İşte BeatsX hakkında detaylar.

Apple tarafından Eylül ayında iPhone 7 akıllı telefonların ve AirPods kablosuz kulaklıkların tanıtıldığı etkinlikte aynı zamanda BeatsX kablosuz kulaklıklar da tanıtılmıştı. Normalde Ocak ayında çıkması beklenilen BeatsX, sonunda bir aylık gecikmenin ardından kullanıcılarla buluşuyor.

Beats X daha da gecikecek!

Apple’ın Eylül ayında gerçekleştirdiği iPhone etkinliğinde tanıtılmış olduğu yeni nesil kablosuz…

BeatsX kablosuz kulaklık özellikleri

2014 yılından beri Apple çatısı altında operasyonlarını sürdüren Beats, BeatsX kablosuz kulaklık modelinin 10 Şubat tarihinde piyasaya sürüleceğini açıkladı. Ürün ilk olarak ABD pazarında piyasaya sürülecek olsa da kısa zaman içerisinde diğer pazarlarda da satışa sunulacağını tahmin ediyoruz.

İlk olarak siyah ve beyaz renk seçenekleriyle çıkacak olan BeatsX’ler, daha sonra mavi ve gri olmak üzere iki renk seçeneği daha sunacak. Apple’ın çevrimiçi ve perakende mağazalarının yanı sıra, yetkili satıcılarında da raflara çıkacak olan ürünün 150 dolarlık fiyat etiketi bulunuyor. Kulak içi kulaklık, ülkemizdeki çevrimiçi mağazada 699 TL’lik fiyatla listelenmiş durumda ancak çıkışı için herhangi bir tarih verilmiyor.

BeatsX kablosuz kulaklıkların, AirPods modellerinde de kullanılan Apple W1 çipi ile donatıldığının da altını çizelim. Bu sayede iPhone, iPad, Apple Watch ve Mac’ler ile sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilen kulaklıklar 8 saatlik batarya ömrü sunuyor. Ek olarak, Fast Fuel adı verilen şarj Teknolojisiyle 5 dakikalık şarj kullanıcısına 2 saatlik kullanım sağlayabiliyor. 

Tamamen kablosuz olan AirPods ile kıyaslayacak olursak, BeatsX modelinde iki kulaklık arasında bir kablo bağlantısı bulunuyor. Flex Form (Esnek Form) boyun bandı adı verilen bu tasarım, özellikle AirPods kulaklıkları çıkardığında nereye koyacağını veya düşürebileceği ihtimalini düşünenler için BeatsX’i iyi bir seçenek haline getiriyor. Ayrıca, kulaklıkların manyetik olarak birbirine adeta yapıştığını ve boynunuzdan düşmenisinin oldukça zor olduğunu da belirtelim.

:: BeatsX kablosuz kulaklık almayı düşünüyor musunuz?

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.535 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com