Belkin’in MagSafe şarj standı artık Apple Watch Series 7’yi hızlı şarj edebilir

0
2

Belkin, eğlenceli ve çok cihazlı şarj standı ile geri döndü, artık Apple Watch Series 7 için hızlı şarjı destekliyor. Yeni BoostCharge Pro üçü bir arada şarj cihazı, iPhone 12 veya 13’ünüz için 15W hızlı şarj ve 5W sunuyor.

Apple’ın özel manyetik hızlı şarj kablosunun Series 7 Saatinizi 45 dakikada yüzde 0’dan yüzde 80’e kadar şarj edebileceğini iddia etmesi gibi Belkin, cihazının da aynısını yapabileceğini söylüyor. Şarj standı tüm eski Saat modelleriyle de uyumlu olsa da, hızlı şarj yalnızca Series 7 için kullanılabilir (çünkü bu özelliğe sahip olan tek modeldir).

Tasarım açısından, bu model ile selefi arasında pek bir değişiklik yok. Cihazın krom “uzuvlarında” bulunan MagSafe şarj cihazları ve tabandaki AirPod’larınızın kablosuz şarj kutusu için bir Qi pedi ile hala ağaç benzeri bir görünüme sahip. iPhone’unuz şarj cihazına takılıyken, şarj olurken video izlemek için cihazınızı yatay modda kullanmak için onu döndürebilirsiniz.

Bu, Belkin’in Seri 7 için hızlı şarjı destekleyen ilk cihazı değil – geçen yıl, benzer özelliklere ve fiyatlara sahip üçü bir arada şarj pedi gösterdi. Her iki cihaz da 149,99 $ gibi bir fiyatla satılıyor.

Yeni BoostCharge Pro standı, Belkin’in sitesinde ön siparişe açıldı ve Temmuz ayında sevkiyata başlayacak.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.