Bir ‘Genshin Impact’ animesi yolda!

3

Genshin Impact, son birkaç yılın en büyük oyun başarı öykülerinden biridir. Geliştirici miHoYo, oynaması ücretsiz aksiyon RPG’sine dayalı bir anime oluşturmak için animasyon stüdyosu Ufotable ile bir araya geldiğinden, hayranlar bir noktada Teyvat dünyasının keyfini çıkarmanın başka bir yolunu bulacaklar.

Ufotable, oyunla ilgili diğer birçok projede çalıştı. God Eater ve Tales of Zestiria the X, örneğin Bandai Namco özelliklerine dayanmaktadır. Tahmin edebileceğiniz gibi, stüdyo oyunun görünümünden çok da uzaklaşmış görünmüyor.

Resmi bir Genshin Impact anime duyurusunun bu kadar uzun sürmesi biraz şaşırtıcı. Geliştiriciler ilk etapta anime’den ilham aldı ve oyun uzun zamandır bir uyarlama için hazır görünüyor.

Diğer birçok önemli oyun, son yıllarda animasyon dizilerine dönüştürüldü. Cyberpunk 2077 yan ürünü Cyberpunk: Edgerunners daha bu hafta Netflix’i vurdu, Arcane, bu ayın başlarında Emmy kazanan ilk animasyonlu yayın dizisi oldu.

Hayranların Genshin Impact animesini ne zaman ve nerede izleyecekleri belli değil. Bununla birlikte, fragmanın yalnızca konsepti gösterdiği ve Ufotable işbirliğine uzun vadeli bir proje olarak atıfta bulunduğu göz önüne alındığında, ilk sezonun başlaması biraz zaman olabilir.

Genshin Impact anime açıklaması, miHoYo’nun 28 Eylül’de çıkacak olan oyunun 3.1 sürümüne bir bakış sunması ile geldi. Güncelleme, Sumeru’nun yeni bölgesini genişletecek ve oyunun ana hikayesinin devam etmesine yardımcı olacak. King Deshret’in Mozolesi, zindanlar, yeni Archon Görevleri, daha fazla silah, üç oynanabilir karakter, iki yeni patron ve daha fazlasını tanıtacak. Bu arada miHoYo, 3.3 sürümünde kalıcı bir kart oyunu modu ekleyecek.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın