Blizzard, 16 Haziran’da ‘Overwatch 2’ ile ilgili daha fazla detay gösterecek

0
2

İlk Overwatch 2 PvP betası bugün tamamlandı ve Blizzard şimdiden 16 Haziran’da bir etkinlikle oyun için sırada ne olduğunu açıklamaya hazırlanıyor. Stüdyo, gelecek aylar için planın yanı sıra bir sonraki PvP betası hakkında bazı bilgiler sunacak olsa da, ne bekleneceğiyle ilgili ayrıntılar şimdilik oldukça zayıf.

Blizzard, etkinliği ilk beta ile ilgili bazı eleştirileri ele almak için kullanmayı umuyor olabilir. Yeni kahraman Sojourn ve dört yeni haritanın yanı sıra beta, başka bir oyun modu, yükseltilmiş bir oyun motoru, birçok kahramanda büyük değişiklikler ve en önemlisi, ekip üyelerinin sayısını altıdan beşe indirdi

Overwatch 2’nin sonunda ne olacağının sadece bir parçasıydı, ama yine de taze hissettirdi. Ancak, bazı eleştirmenler, orijinal oyun için önemli içerik güncellemeleri olmadan iki yıl sonra betanın yeterli olmadığını düşündüler. Diğerleri bunun etkili bir şekilde büyük bir yama olduğunu öne sürdü.

Oyun direktörü Aaron Keller hayranlara yazdığı bir mektupta, “Overwatch bir dünya, bir evren olarak takım için son derece kişiseldir; zamanımızı, yaratıcı enerjimizi ve tutkumuzu akıttığımız bir şeydir.” “Sizin için çok önemli olan bir şeyi başka insanların görmesi için oraya koymak korkutucu olabilir. Özellikle de bunun bitmediğini bildiğinizde ve insanlardan yaptıklarınıza ilişkin gerçek ve geçerli eleştirilerini istediğinizde. Ama Bunu yapmamızın nedeni önemli – daha iyi bir oyun yapmak ve bunu mümkün kılan oyuncularımız ve topluluğumuz.”

Overwatch 2 ekibi, yeni haritalar, 5v5’e geçiş, yapının ve sunucuların dengesi ve kararlılığı gibi ilk betadaki belirli öğeleri test etmeye odaklandığını söyledi. Yaklaşan betalarda daha fazla özellik, kahraman ve haritanın tanıtılacağına söz verdi. Blizzard, şüphe duyanları Overwatch 2 ile doğru yolda olduğuna ikna etmeye çalışacak, umarım önümüzdeki ay daha büyük güncellemeler ortaya çıkaracaktır.

Bu arada, orijinal oyunda yeni bir etkinlik başladı ve hayranların favori görünümlerinin bazı yeni sürümlerini yakalama ve bazı sınırlı süreli modları oynama şansı sunuyor. Bu, oyuncuların ne zaman başlasa, bir sonraki betaya kadar zaman geçirmelerine yardımcı olabilir.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.