BMW henüz piyasaya çıkmayan yeni 7 serisi aracının tanıtımını Uber üzerinden yapıyor.

Alman otomobil üreticisi BMW, yüksek teknoloji ile donattığı yeni 7 serisiniUber ile tanıttı. Henüz piyasaya bile çıkmayan araç, promosyonları oldukça seven uber kullanıcıları ile buluşuyor. Uber kullanıcıları program sayesinde BMW 7 serisi otomobilleri çağırarak, bu araç içindeki deneyimi herkesten önce yaşamış oldu.

Uzaktan kumandayla park özelliğinden gece görüş kamerasına kadar pek çok teknolojik yeniliği de barındıran BMW 7 serisi, Uber uygulamasının kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak çağrılabilecek. Kampanyada Uber uygulamasından çağrılacak 2016 model BMW 7 serisi araçlar, oldukça lüks bir deneyimi yaşatacak.

 

BMW’nin yeni aracını böyle bir promosyon ile duyurması, 7 sersini kullanıcılara göstermek için yapılmış bir pazarlama taktiği. Ancak artık Uber markasının da BMW gibi bir devin yanında yine dev bir marka olarak yer alması, BMW’nin Uber’le ortak bir çalışma içerisine girmesi teknoloji ekosistemiyle otomotiv sektörünün yakınlaşmasını bize gösteriyor. New York, Miami, Los Angeles ve Chicago‘da belli saatler arasında açık olacak olan kampanyada kullanıcılar “7SERIESCHI” promosyon koduyla BMW 7çağırabilecek.