Yakın zamanda izleyici ile buluşması beklenen BÖRÜ, çok yakında NFT koleksiyonu ile karşımıza çıkacak. İşte ayrıntılar…

Türkiye’nin en çok izlenen ve merakla takip edilen yapımlarından “BÖRÜ” NFT dünyasına adım attı. Üzerinde çalışılan proje kapsamında; Yapıma ait dijital NFT içeriklerin üretilmesi ve arza sunulması için CaglarArts Insignia ve Capital Block arasında anlaşma imzalandı. Böylelikle satışa çıkarılacak NFT koleksiyonları da belirlendi.

2015 yılında kurulan ve “Dağ” ve “BÖRÜ” gibi büyük yapımlara imza atan CaglarArts Insignia, bunun için imzaladıkları 3 yıllık anlaşmayı duyurmaya hazırlanıyor. Son olarak BÖRÜ markasının ilk NFT koleksiyonları ve koleksiyonerlere verilecek diğer hediyeler belirlendi. İşte ayrıntılar…

Yakında çıkacak olan BÖRÜ 2039 serisinden esinlenen bu NFT‘ler, 2039 yılının doğal fütürizmine dayanacak. BÖRÜ NFT serisi arzına, 16 Aralık’ta piyasaya sürülecek 1/1 özel NFT ile başlanacak. Hazırlanan 1 adet eşsiz, 3 boyutlu animasyonlu Kurt Kafası, 1 hafta boyunca açık artırma usulüyle arz edilecek.

Ayrıca açık artırmayı kazanıp bu NFT’yi alan kişiye özel tasarım bir heykel hediye verilecek ve son bölümdeki bir sahnede de geçecek ve credit bölümünde kendisine teşekkür edilecek. Buna ek olarak 10 adet birbirinden farklı pack shots (5-10 saniyelik hareketli animasyon) 1. bölüm yayınlandığı akşam NFT olarak arz edilecek.

Alıcılar posterlerin fiziksel kopyalarını da Alper Çağlar imzalı olarak alacaklar. Bu 10 şanslı kişi ayrıca dizi setine davet edilip seti gezebilecekler. Son olarak; dizide önemli rollere sahip 4 ana karakterin farklı illüstrasyonları 10 farklı NFT paketi olarak sunulacak. Bu NFT’leri alan 10 kişi, 4 oyuncu ile birlikte bir online AMA (Ask Me Anything) seansı gerçekleştirecekler. Ayrıca dizi setinden 10 parça fiziksel eşyanın da sahibi olacaklar.

Serinin yaratıcısı Alper Çağlar, konuyla ilgili olarak “Biz, içerikleri için özel bir koleksiyon yayınlayan dünyadaki ilk franchise serisiyiz. NFT’lerimiz görsel kimlikle ve daha da önemlisi hayranlarımızın en sevdiği karakterlerle doğrudan ilişkili. BÖRÜ, her zaman, kalite için sarf ettiğimiz çabaları takdir eden toplumun tüm katmanlarından özel bir hayran kitlesine sahip oldu.

Bu nedenle, şimdiye kadarki en yüksek izleyici reytingine sahip dünyaca ünlü Türk aksiyon dizisi olmaya devam ediyor. Bu özel tasarımlar, karakter kadrosunu tasvir edecek ve daha nadir varlıklara genişleyecek. NFT kreasyonlarımızın, bizi uluslararası tanınırlığa iten ve bize Türk film yapımında çığır açanlar öncüler olma ayrıcalığını bahşeden sadık hayran kitlesi ile daha da samimi bir ilişkiye yol açacağı için çok heyecanlıyım” dedi.