Bilim

Bulutsunucu.net’den OpenStack Hamlesi!

video_Baslik

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de ilk openstack hizmetini vermeye başlayan SkyAtlas’a çok geçmeden, diğer bir yerli girişim olan bulutsunucu’dan cevap geldi.

Bulutsunucu, 200’dan fazla Sistem seçeneği ve SkyAtlas’a göre daha uygun olan fiyat seçenekleriyle, SkyAtlas’a Cloud Sektöründe tek değilsin demiş oldu.

Bulutsunucu’nun ana firması olan hostigger, inc. Türkiye’de yatırım yapmaya devam ediyor. Türkiye’de ki altyapısını Radore Datacenter’da barındıran firma, Cloud sektöründe iyi bir pazar sahibi olmak istiyor.

Bulutsunucu, 19 farklı hazır bulut sunucu planı sunduğu gibi, özel bulut, bulutdisk planı, blok depolama ve nesne depolama hizmetide sunuyor. Ayrıca bulutsunucu, Bayilik konusunda’da oldukça iddalı olacağa benziyor.

Bulutsunucu bayisi olmak isteyen müşterilerine, %50’ye varan indirimler sunuyor.

Başlangıç Lokasyon olarak Türkiye’yi seçen bulutsunucu şirketi, Frankfurt, Amsterdam, Paris, Los Angales, Silicon Valley ve Tokyo şehirlerinde altyapı çalışmalarına başladığınıda bildiriyor.

OpenStack altyapısını ücretsiz denemek isteyenler buradan kayıt olarak deneyebilirler. Promosyon kodu bölümüne ixirweb yazdığınız takdirde $30’lık hediye kredi sizin olacak.

Bakalım, gelecek zamanlarda bu ikiliye başka openstack altyapısını kullanan rakipler çıkacakmı…

Screenshot_1

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.384 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com