Oyun

Canlı yayında silahla ateş etti!

canli-yayinda-silahla-ates-sdn.jpg

Canlı yayın sırasında yaşanan olay herkesi şoke etmiş durumda. Bir oyuncu, canlı yayını sırasında sakatlık hatta ölümle sonuçlanabilecek bir eyleme imza attı.

Evet, olay haberin başlığında gördüğünüz kadar net aslında. Bir Oyuncu, yayın sırasında yerinden kalkıyor, tabancasını alıyor ve yere ateş ediyor. Bu kadar ne ve basit olması ise olayın ne derece korkunç olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

1 milyon aboneye seks kasedini yayınlayacak

YouTube’un çivisinin çıktığı ana hoş geldiniz. Kısa bir süre önce çekilen video şimdiden…

Twitch canlı yayınında şok edici olay!

Bu sefer yaşanan canlı yayın olayı gerçekten de sinirlerinizi bozacak kadar tehlikeli şeyler içeriyor. Evet, canlı yayınlarda teşhir dediğimiz olayı gerçekleştiren kişilere alıştık ama işi tehlikeli boyutlara taşımak… Bunun gerçektenden de çok ciddi bir şekilde irdelenmesi gerekiyor.

Yukarıda da açıkladığımız gibi yayıncı arkadaşımız Runescape oynarken bir anda silahla ateş etmeye karar veriyor ve bunu uyguluyor. Bildiğiniz, yere ateş ediyor.

Sadece bu insanla aynı apartmanda yaşadığınızı bir düşünün. Belki gürültücü komşulardan şikayet edebilirsiniz. Onların sabahın köründe müziği sonuna kadar açmasına tahammül edemiyor olabilirsiniz, ama böyle bir şeyin yaşandığını düşünsenize.

Bazı yayıncılar kısa süreli gündem için birbirinden anlamsız şeyler yapabiliyorlar ve bu seferki her yaştan insanın izlediği bir programda silahla ateş etmeyi içeriyor.

Ne diyeceğimizi bilemedik.

:: Olay hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.527 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com