Oyun

Canlı yayında silahla ateş etti!

Evet, olay haberin başlığında gördüğünüz kadar net aslında. Bir Oyuncu, yayın sırasında yerinden kalkıyor, tabancasını alıyor ve yere ateş ediyor. Bu kadar ne ve basit olması ise olayın ne derece korkunç olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

1 milyon aboneye seks kasedini yayınlayacak

YouTube’un çivisinin çıktığı ana hoş geldiniz. Kısa bir süre önce çekilen video şimdiden…

Twitch canlı yayınında şok edici olay!

Bu sefer yaşanan canlı yayın olayı gerçekten de sinirlerinizi bozacak kadar tehlikeli şeyler içeriyor. Evet, canlı yayınlarda teşhir dediğimiz olayı gerçekleştiren kişilere alıştık ama işi tehlikeli boyutlara taşımak… Bunun gerçektenden de çok ciddi bir şekilde irdelenmesi gerekiyor.

Yukarıda da açıkladığımız gibi yayıncı arkadaşımız Runescape oynarken bir anda silahla ateş etmeye karar veriyor ve bunu uyguluyor. Bildiğiniz, yere ateş ediyor.

Sadece bu insanla aynı apartmanda yaşadığınızı bir düşünün. Belki gürültücü komşulardan şikayet edebilirsiniz. Onların sabahın köründe müziği sonuna kadar açmasına tahammül edemiyor olabilirsiniz, ama böyle bir şeyin yaşandığını düşünsenize.

Bazı yayıncılar kısa süreli gündem için birbirinden anlamsız şeyler yapabiliyorlar ve bu seferki her yaştan insanın izlediği bir programda silahla ateş etmeyi içeriyor.

Ne diyeceğimizi bilemedik.

:: Olay hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler
Oyun

PlayStation Plus'ın Haziranda Vereceği Oyunlar Belli Oldu

Oyun

Google Stadia yöneticisi merak edilen soruyu yanıtladı

Oyun

67 yaşındaki adam, Pokemon GO oynarken öldü

Oyun

Mobil için en iyi Batman oyunları!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir