Aksiyon dünyasından barındırdığı efsane isimlerle dikkatleri üzerine çeken ve serinin her filmiyle birçok başarı elde eden Cehennem Melekleri’nin yeni filmi hakkında detaylar geldi

Sylvester Stallone ve Lion Gates önderliğinde son olarak serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkan The Expendables, nam-ı değer Cehennem Melekleri serisinin yeni filmi hakkında yeni detaylar geldi.

Kuşkusuz barındırdığı efsanevi ve kaliteli oyuncu kadrosuyla son yıllara damgasını vuran seri, yeni filmiyle de oldukça merak uyandırmaya devam ediyor.

3234422-the-expendables-the-expendables-17953942-1920-1080

Cehennem Melekleri 4 hakkında ortaya çıkan yeni bilgilere göre filmin çekimlerine 2016 yılında başlanacak. 2017 yılında ise beyaz perdedeki yerini alacak. Yaş sınırı ise serinin bir önceki filmi olan Cehennem Melekleri 3’teki gibi +13 değil bu sefer daha şiddet dolu olacak ve +18 yaş sınırıyla izleyicilerin karşısına çıkacak. Ayrıca sızılan diğer bilgilere göre dördüncü film için şimdiden 100 Milyon Dolar değerinde büyük bir bütçeayrılmış durumda.

Filmin oyuncu kadrosu hakkında hala herhangi net bir bilgi olmasa daSylvester Stallone, RandyCouture ve Jason Statham gibi isimlerin kadroda kesin olarak yer almaları bekleniyor.