Cloud Sektöründe yepyeni bir yerli girişim tanıtıldı. İsmi BulutDisk , Telefonunuza ve Bilgisayarınıza kurduğunuz uygulamalar ile dosyalarınıza sürekli her an her yerden ulaşabiliyorsunuz. Ayrıntılar haberde!

Bilindiği gibi son 10 yılın büyüyen bilişim dalı cloud sektörü gün geçtikçe yepyeni girişimler ile gelişiyor. Bu sefer ki girişim Türkiye’den geldi.

İstanbul’da bir bilişim şirketi tarafından geliştirilen uygulama sayesinde, Telefonunuza kurduğunuz uygulama ile , telefonunuzdaki resimleri , videoları , dosyaları buraya depolayabiliyorsunuz. Depoladığınız bu dosyalara istediğiniz zaman kendi bilgisayarınıza kurduğunuz uygulamadan , yada web tarayıcısından bulutdisk.net sayfasına girerek ulaşabiliyorsunuz.

 

Bluetooth ve USB ile Dosya Transferine Son!

Bildiğiniz gibi telefondaki bir dosyayı bilgisayara , yada bilgisayarda ki bir müziği telefona yüklemek için türlü türlü işlemleri yapmamız gerekiyordu. Şimdiye kadar bunların en basiti , Telefonu USB Kablosu ile bağlayıp Müziği yada dosyayı kopyalamamız olmuştu. BulutDisk ile bu ilkel yöntem tamamen sona eriyor. Bilgisayarınızdan bulutdisk hesabınıza yüklediğiniz dosyaya anında telefonunuzdan ulaşabiliyorsunuz.

 

Ömür Boyu 10GB Ücretsiz BulutDisk!

Bulutdisk Firması , 10 GB’lik bulutdisk paketini ömür boyu ücretsiz olarak dağıtıyor. Yani hiçbir ücret ödemeden uygulamayı Google Play ve Appstore’den indirip , 10GB’lık ücretsiz bulutdisk hesabınıza kavuşabilirsiniz.

 

Play Store uygulamasını aşağıdaki logoya tıklayarak indirebilirsiniz.

googleplay

Web Sitesine ulaşmak için ; https://bulutdisk.net/

 

bulutdisk-2 bulutdisk-3 bulutdisk-1