Akıllı Telefonlar

Cloud Sektöründe Yerli bir Girişim BulutDisk!

bulutdisk-1

Cloud Sektöründe yepyeni bir yerli girişim tanıtıldı. İsmi BulutDisk , Telefonunuza ve Bilgisayarınıza kurduğunuz uygulamalar ile dosyalarınıza sürekli her an her yerden ulaşabiliyorsunuz. Ayrıntılar haberde!

Bilindiği gibi son 10 yılın büyüyen bilişim dalı cloud sektörü gün geçtikçe yepyeni girişimler ile gelişiyor. Bu sefer ki girişim Türkiye’den geldi.

İstanbul’da bir bilişim şirketi tarafından geliştirilen uygulama sayesinde, Telefonunuza kurduğunuz uygulama ile , telefonunuzdaki resimleri , videoları , dosyaları buraya depolayabiliyorsunuz. Depoladığınız bu dosyalara istediğiniz zaman kendi bilgisayarınıza kurduğunuz uygulamadan , yada web tarayıcısından bulutdisk.net sayfasına girerek ulaşabiliyorsunuz.

 

Bluetooth ve USB ile Dosya Transferine Son!

Bildiğiniz gibi telefondaki bir dosyayı bilgisayara , yada bilgisayarda ki bir müziği telefona yüklemek için türlü türlü işlemleri yapmamız gerekiyordu. Şimdiye kadar bunların en basiti , Telefonu USB Kablosu ile bağlayıp Müziği yada dosyayı kopyalamamız olmuştu. BulutDisk ile bu ilkel yöntem tamamen sona eriyor. Bilgisayarınızdan bulutdisk hesabınıza yüklediğiniz dosyaya anında telefonunuzdan ulaşabiliyorsunuz.

 

Ömür Boyu 10GB Ücretsiz BulutDisk!

Bulutdisk Firması , 10 GB’lik bulutdisk paketini ömür boyu ücretsiz olarak dağıtıyor. Yani hiçbir ücret ödemeden uygulamayı Google Play ve Appstore’den indirip , 10GB’lık ücretsiz bulutdisk hesabınıza kavuşabilirsiniz.

 

Play Store uygulamasını aşağıdaki logoya tıklayarak indirebilirsiniz.

googleplay

Web Sitesine ulaşmak için ; https://bulutdisk.net/

 

bulutdisk-2 bulutdisk-3 bulutdisk-1

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.468 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com