Donanım

Corsair, PC kategorisini baştan tanımlıyor!

corsair-one-pc-01.jpg

Donanım bileşenleriyle tanıdığımız Corsair, şimdi de kendi yapılandırılabilir kişisel bilgisayarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İşte, Corsair One hakkındaki ilk bilgiler.

Corsair, çeşitli donanım ve bileşenlerinin ardından sonunda kendi markasını taşıyan ve tamamen yapılandırılabilen ilk bilgisayarını duyurdu. Corsair One için kategorisine meydan okuyan kişisel bilgisayar yakıştırması yapılıyor. Peki, Corsair One kullanıcılarına neler sunacak?

Corsair ilk oyuncu koltuğunu duyurdu!

Corsair, oyuncu koltukları pazarına ilk adımını T1 Race adlı modeli ile atmaya hazırlanıyor….

Corsair One özellikleri

Corsair, One adını verdiği kişisel bilgisayarı hakkında şimdilik bizleri ön bilgilerle yetinmek zorunda bırakıyor. Eğer Corsair ufak bir açıklama yapmasa, acaba şirket yeni bir bilgisayar kasası modeli mi sundu diye düşünebilirsiniz. Tamamen kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapılandırabileceğiniz kişisel bilgisayar sistemi, özellikle markanın ürünlerinden memnun olanlar için iyi bir seçene olacak diyebiliriz.

Çarpış, Keşfet ve Oluştur kelimeleriyle Corsair One ile yapabileceklerinizi ifade eden şirket, bu anlamda kullanım alanına göre bilgisayarı oyun, günlük kullanım ya da odaklı olarak yapılandırabileceğinizin altını çiziyor.

Tamamen Corsair ekibi tarafından hazırlandığı belirtilen sistem, sıfırdan herhangi bir şeye güç verecek veya sevdiğiniz her şeyi yapabilmenizi sağlayacak kapasitede olarak açıklanıyor. Şu an için Corsair One’ın nasıl yapılandırma seçenekleri sunulacağı ve fiyatlandırma konusunda bilgi verilmiyor. Şirket, Corsair One’ı detaylandırdığındaysa tüm bilgileri yine sizlerle paylaşıyor olacağız.

Öte yandan Corsair yapılandırılabilir bilgisayar pazarında birçok rakibe karşı mücadele verecek. Bakalım şirket bu ilk denemesinde başarılı olabilecek mi?

Corsair One için özel olarak hazırlanan web sayfasına bu adresten erişebilirsiniz.

:: Corsair One için beklentileriniz neler?

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.527 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com