Oyun

CS:GO oyuncusuna pedofiliden 1000 yıl ban!

cs-go-ban-sdn.jpg

CS:GO oyuncusu tüm zamnların en büyük online oyun cezasını aldı. CS:GO için 1000 yıllık ban yiyen profesyonel oyuncu, pedofili ile suçlanıyor!

CS:GO için bir oyuncuya uygulanan yasaklama şu sıralar oyun gündemini sallamış durumda. Özel bir servis olan ESEA, bir CS:GO oyuncusunu tam 3016’ya kadar banladı! Peki, neden?

Bir amatörün CS:GO macerası #4

Twitch üzerinde ilginç bir seriye başladık. CS:GO öğrenmek ne kadar zor olabilir? Peki, Rusça…

CS:GO tarihinin en uzun süreli cezası

Öncelikle kısaca bilmeyenler için ESEA nedir, ondan bahsedelim. E-Sports Entertainment Association isminin kısa hali olan ESEA, Valve’ın ünlü FPS oyunu için sunucularını kuran bir oluşum. Kullanılan anti-hile sistemi ve özel ayarları nedeniyle üst seviye oyuncuların tercih ettiği bir sununu sistemi. Elbette platform aylık olarak belli bir ücret de talep ediyor.

25 yaşındaki profesyonel CS:GO oyuncusu Reece “bloominator” Bloom ise bu platformdan tamı tamına 365 bin gün boyunca banlandı. Bloom, kötü niyetli davranışları ve taciz nedeniyle platformdan ceza aldı. 15 yaşındaki bir kız ESEA üzerindeki konuşma kayıtları ve fotoğrafları kanıt olarak gösterince, Bloom için ESEA macerası sona erdi. 

Konuşma kayıtları incelendiğinde kızın uyarılarına rağmen, 25 yaşındaki Bloom, tacizlerine devam ediyor ve işin sonunda kendi cinsel organ fotoğraflarını bile yolluyor. Elbette Bloom’un bu yazışmaları sadece bir oyundan atılması ile sınırlı kalmayacak. Mağdur kızın ailesi, Bloom için mahkemeye gitmiş durumda.

:: Siz bu olay hakkında nasıl bir yorumda bulunuyorsunuz?

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.527 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com