Deathloop artık Xbox Game Pass’ta mevcut!

3

Deathloop, artık Xbox’ta mevcut. Şimdiye kadar Arkane Lyon’un en son oyunu PlayStation 5 konsoluna özeldi. Ancak bugünden itibaren Xbox Game Pass aracılığıyla Xbox Series X/S’de ve bulut oyunları aracılığıyla Xbox One, tabletler, telefonlar ve masaüstü tarayıcılarda oynanabilir. PC Game Pass aboneleri, oyun donanımlarında da ek ücret ödemeden kontrol edebilirler. Ek olarak, PS Plus Extra ve Premium üyeleri artık aboneliklerinin bir parçası olarak PS5’te Deathloop’a erişebilir.

Bu arada Arkane, Goldenloop adlı ücretsiz bir Deathloop güncellemesi yayınladı. Tüm platformlarda oyuncuya karşı oyuncu eşleştirmesi için çapraz oynamanın yanı sıra Xbox ve PC arasında çapraz kaydetme özelliğini sunar. Füg adında yeni bir yetenek var, hedefleri yavaşlatıp kafalarını karıştırarak onları kısa süreliğine zararsız hale getiren bir mermi. Mermiyi bir yüzeyde bir yakınlık madeni olarak yerleştirmenize izin veren biri de dahil olmak üzere keşfedilecek dört Füg yükseltmesi var. Julianna’nın Maskeli Balo yeteneği de artık bazı yükseltmelere sahip.

Oyuncular, Halps Prototype adlı yeni bir silaha erişebilecekler.

Ayrıca Microsoft, önümüzdeki haftalarda Game Pass’e gelecek olan bazı oyunlarla ilgili ayrıntıları açıkladı. Bunların arasında Hardspace: Shipbreaker, bir bulmaca oyunudur. Slime Rancher 2, 22 Eylül’de çıkış tarihinde Game Pass aracılığıyla PC, Series X/S ve Xbox Cloud Gaming’e geliyor. Çok başarılı bir hayatta kalma oyunu olan Valheim’a gelince, bu oyun PC Game Pass’e 29 Eylül’de gelecek konsol versiyonundan önce çıkacak.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın