Otomobil

Detroit Auto Show 2017 yıldızları!

detroit-auto-show.jpg

Detroit Auto Show 2017 fuarı birbirinden farklı ve yeni modellere ev sahipliği yaptı. Özellikle SUV modellerinin gözde olduğu fuarın dikkat çeken modelleri haberimizde!

Detroit Auto Show 17 fuarının halka açık günleri başladı. 14 Ocak – 22 Ocak tarihleri arasında halka açık hale gelen otomobil fuarında, dikkat çeken otomobil modelleri meraklılarıyla buluştu. İşte fuarın yıldızları!

Toyota Camry

8. nesil Toyota Camry, Detroit Auto Show 2017’de dikkat çeken modellerden oldu. Adaptif hız sabitleyici, şerit takip sistemi, yaya tespiti ve çarpışma öncesi uyarı sistemi gibi güvenlik seçeneklerine sahip olan araçta kör nokta gösterimi de opsiyonel olarak geliyor.

Entune 3.0 eğlence sistemine sahip olan araçta Apple Car ve Android Auto ise kullanılmıyor. 1 inç düşürülen yükseklik ve 2 inç boyutlu tekerlek aralığı gibi özelliklerle birlikte yol tutuşu da geliştirilmiş. 2.5 litre motor seçeneğinin de dahil edildiği Toyota Camry, 2017 yılının yaz aylarında satışa çıkacak. 

sonraki

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.384 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com