Oyun

DiRT 3 Complete Edition ücretsiz oldu!

dirt.jpg

Yarış oyunu sevenler müjde! DiRT 3 Complete Edition kısa süreliğine Humble Bundle’da ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer rally türünde yarış oyunu istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmayın.

Yarış tutkunlarının vazgeçilmez oyunları arasında yer alan DiRT 3 Complete Edition, Humble Bundle sayesinde ücretsiz oldu. Nisan 2015 yılında Steam’deki yerini alan DiRT 3 Complete Edition, DiRT 3 oyunundaki tüm DLC paketlerini barındırıyor. Grafikleri ve yarış dinamikleri ile ön plana çıkan DiRT 3 Complete Edition sürümüne, Windows ve macOS kullanıcıları ücretsiz olarak sahip olabiliyor.

DiRT 3 Complete Edition ücretsiz nasıl indirilir?

DiRT 3 Complete Edition‘a ücretsiz sahip olmak için aşağıdaki linke tıklayıp; Humble Bundle’a üye olmanız ve oyunu ücretsiz olarak satın almanız gerekiyor. Satın alma işleminden sonra gelen ürün anahtarını Steam uygulamasından; Oyun ekle>Steam’de ürün etkinleştir bölümüne kopyalamanız gerekiyor. Bu işlemden sonra DiRT 3 Complete Edition, Steam kütüphanenize ekleniyor.

DiRT 3 Complete Edition indir

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.384 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com