Geleceğe Dönüş serisinden tanıdığımız Dr. Emmett Brown, filmin 30. senesine ve gelecekteki zamanına özel olarak tekrardan kamera karşısına geçti.

Geleceğe Dönüş serisinin ikinci filminde 21 Ekim 2015 senesine gidiyorduk. Hem o tarihe sayılı günler kalmışken, hem de 1985 yapımı bu film, 30. senesini kutlayacak.

Geleceğe Dönüş serisi birçok kez Trilogy olarak dönem dönem VCD, DVDve Blu-Ray olarak tek bir pakette toplandı ancak bu seferki The Back to the Future: Trilogy paketi 30. yılına özel olarak toplanıyor. Bu Trilogy paketine özel olarak ise Dr. Brown, The Back to the Future: Doc Brown Saves The World (Geleceğe Dönüş: Doktor Brown Dünyayı Kurtarıyor) adlı kısa bir reklam filmi ile serinin hayranlarının karşısına çıkıyor.

bttf_flux_capacitor_tb_1

 

Henüz Teaser videosu yayınlanan bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Videoda Doktor Brown‘a baktığımızda aradan 30 sene hiç geçmemiş gibi gözüküyor. Breaking Bad’in yan dizi olarak yayında olan Better Call Saulbenzeri olarak Dr. Brown‘un yan filmi çıksa hiçte fena olmazdı.

 

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=7gpzJ_s3CrE[/embedyt]

Ancak bu paket ne yazık ki ülkemiz üzerinden satışa sunulmadı. Amazon ya da E-Bay gibi satış sitelerinde duruma göre ülkemize kargolatabilirsiniz. Seriye ait kısa da olsa, doktor odaklı yapılan yeni video,Geleceğe Dönüş hayranları üzerinde güzel bir tebessüm bıraktı.

 

Kaynak : ShiftDelete