Donanım

Dünyanın en yüksek kapasiteli Flash Belleği Türkiye’de!

usb.png

Kingston Digital tarafından üretilen dünyanın en yüksek kapasiteli USB flash belleği DataTraveler Ultimate GT Türkiye’de satışa sunuldu.

Kingston, dünyanın en yüksek kapasiteli flash belleği ve CES 2017 fuarında en çok merak uyandıran mobil depolama cihazı olan DataTraveler Ultimate Generation Terabyte’ı (DTUGT) Türkiye’de satışa sundu. DataTraveler Ultimate GT, 2TB’a kadar depolama alanı ve USB 3.1 Gen 1  performansı sunuyor.

DataTraveler Ultimate Generation Terabyte, dünyanın en saygın teknolojik donanım haberleri sitesi olan Tom’s Hardware tarafından “CES 2017 Best In Show” ödülüyle onurlandırıldı.

DataTraveler Ultimate GT, üst seviye bir tasarımın içerisinde üstün kalite sunmasının yanında, darbelere karşı dayanıklı olması amacıyla çinko alaşımlı metal bir gövde içerisinde barınıyor.

Teknoloji meraklıları ve yüksek kapasite ihtiyacı duyan profesyonel kullanıcılar, artık 2TB’lık bir sürücü içerisinde 70 saatlik 4K kalitesinde videoya kadar veri dahil olmak üzere, küçük bir alanda büyük miktarda veri saklayabilecek.

DataTraveler Ultimate GT, 5 yıl garanti, ücretsiz teknik destek ve efsanevi Kingston güvenilirliğini beraberinde getiriyor.  DataTraveler Ultimate GT’nin fiyatları 1TB seçeneği için 3785 TL + KDV ve 2TB kapasiteli modeli için ise 6310 TL + KDV olarak belirlendi.

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.473 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com