Epic Games bu hafta, Rogue Company Dördüncü Sezon için ücretsiz özellikler içeren paket yayınladı.

Perşembe günleri ücretsiz oyun veren Epic Games bu hafta alışılmışın dışına çıktı. Bedava oyun yerine, 149 TL değerinde eklenti yayınladı. Üçüncü şahıs kahraman nişancı oyunu Rogue Company’nin dördüncü sezonuna özel ‘Epic Games Paketi’ veren şirket, beraberinde kullanıcılara oyunda yararlanabilecekleri özellikler hediye etti.

Nesnel tabanlı oyun modları ve çeşitli haritalar içeren Rogue Company’de; maçlar, takımların çeşitli hedeflerde birbirleriyle rekabet etmek için uçaktan haritaya paraşütle atlamasıyla başlayan birden fazla turdan oluşuyor. Turlar arasında oyuncular, görevleri tamamlayarak ve bir önceki turdaki rakiplerini eleyerek kazandıkları parayı silah, ekipman vb. satın almalarda kullanabiliyorlar.

‘Rogue Company Epic Games Paketi’nde neler var?

Oyunun dördüncü sezonunda, Epic Games paketi sayesinde pek çok ayrıcalık elde edebilirsiniz. Paketi edinerek düşmanlarınızı ateş ve napalmla yakan patlayıcı uzmanı Rogue’lar Switchblade ve Scorch’u kilidini açabilirsiniz. Buna ek olarak Switchblade’in Inferno Imp kıyafeti ve 20K Battle Pass XP’ye de Epic Games Paketi kapsamında ücretsiz erişim elde edebilirsiniz.

Rogue Company Epic Games Paketi özellikleri:

  • Switchblade ve Scorch’u aç
  • Switchblade’in Inferno Imp Kıyafeti
  • 20K Battle Pass XP

First Watch Games tarafından geliştirilen ve Hi-Rez Studios tarafından yayınlanan Rogue Company oyunu; İngilizce, Japonca, Almanca, Fransızca, İspanyolca (Latin Amerika), Rusça, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince dillerini destekliyor. Seslendirme dili ise sadece İngilizce olarak karşımıza çıkıyor.

Sistem GereksinimleriMinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7 64-bitWindows 10
İşlemciIntel Core i5-2320Intel Core i7
Ekran kartı (GPU)NVIDIA GTX 650NVIDIA GTX 960
Bellek4GB RAM16GB RAM
Depolama20GB boş alan20GB boş alan
PlatformWindows
Oyun TürleriAksiyon, Nişancı
Oyun ÖzellikleriEşli, Çok Oyunculu, Rekabetçi, Tek Oyunculu, Kumanda Desteği