15 dolarlık oyun paketi ve açık dünya avcılık oyunu theHunter: Call of the Wild, Epic Games Store’da ücretsiz oldu.

Epic Games bu hafta bir tane oyunu, bir de oyunda kullanılmak üzere eklentiyi ücretsiz yaptı. 1000’den fazla oyuna ev sahipliği yapan retro oyun bulut platformu Antstream Arcade’de geçerli olan Epic Welcome Pack; ek olarak 32 TL değerinde birinci şahıs açık dünya avcılık oyunu theHunter: Call of the Wild bedava oldu.

Epic her hafta Perşembe günü Türkiye saatiyle 19:00’da ücretsiz oyunlar yayınlıyor. Kampanyayı 7 gün süreyle sınırlayan şirket, belirtilen tarih sonunda yeni katılımlar kabul etmiyor. Bugünkü kampanya kapsamında verilen oyunlar 2 Aralık’a kadar ücretsiz olacak. Bu nedenle yüklemek için acele etmenizde fayda var.

Epic Games ücretsiz oyun indirme

Yayınlanan ücretsiz oyunları bilgisayarınıza yüklemek için Epic Games Launcher kullanabilirsiniz. Tabii bu uygulama hesap gerektirdiğinden, öncelikle “Kayıt Ol – Sign Up” butonuna basıp bir üyelik açmanız gerekiyor. Halihazırda üyeliğiniz varsa doğrudan “Giriş Yap – Sign In” seçeneğine tıklayıp bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz.

epic games ücretsiz

Şirketin web sayfasından Epic Games Launcher uygulamasını indirerek ücretsiz oyunlara erişim sağlayabilirsiniz. Hem Windows hem de macOS işletim sistemlerini destekleyen uygulama, Epic’teki tüm oyunların kapısını size açıyor. Bu haftaki kampanya kapsamında bedava olan oyunu ve eklentiyi sistem gereksinimleri ile beraber aşağıda bulabilirsiniz.

Antstream – Epic Welcome Pack

14,99 dolar değerindeki gem paketi ile, oyun içinde kullanabileceğiniz 1.090 Gems kazanabilirsiniz. Bu oyun içi para birimi oyun oynama, meydan okumalar ve sınırlı süreli turnuvalarda avantaj elde etmenizi sağlıyor. Gem ayrıca daha zor meydan okumaları açmak ve arkadaşlarına ve diğer oyuncularla sıra tabanlı PvP oynamak için de kullanılabiliyor.

Sistem GereksinimleriMinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7
macOS 10.7 Lion
Windows 10
macOS 10.10 Yosemite
İşlemciIntel Core i3Intel Core i5 6600 veya AMD Ryzen 1600x
Bellek2GB RAM4GB RAM
DepolamaEn az 180MBEn az 180MB
İnternetEn az 4 Mb/s hıza sahip düşük gecikmeli internet bağlantısıEn az 4 Mb/s hıza sahip düşük gecikmeli internet bağlantısı

Eşli, çok oyunculu ve tek oyunculu modları destekleyen Antstream – Epic Welcome Pack’e buradaki bağlantıya tıklayarak sahip olabilirsiniz. Link sizi otomatik olarak Epic Games Launcher uygulamasına yönlendirecektir. Ardından kitaplığınıza ekleyip yükleme işlemini başlatmanız yeterli.

theHunter: Call of the Wild

Sistem GereksinimleriMinimumÖnerilen
İşletim sistemi64 bit İşletim Sistemi – Windows 764 bit İşletim Sistemi – Windows 10
İşlemciIntel i3-41704 çekirdekli Intel Core i7
Bellek4GB RAM8GB RAM
DepolamaEn az 60GBEn az 60GB
Ekran kartıNVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 1 GB VRAMNVIDIA GTX 760 / R9 270x – 4 GB VRAM