Epic Games bu hafta toplam değeri 49,7 TL olan 2 adet ücretsiz oyun yayınladı. Oyunları hepsi kullanılabilir durumda.

Epic Games bu hafta 3 adet ücretsiz oyun verdi. Kahraman etrafında zindan inşa edilerek oynanan kart oyunu Guild of Dungeoneering; Radiohead’in Kid A ve Amnesiac albümlerinin 21. yılını anmak için orijinal sanat eserleri ve kayıtlardan oluşturulan Kid A Mnesia Exhibition; Alaska Yerlisi bir grup olan İnyupik’le iş birliği içinde geliştirilen Never Alone (Kisima Ingitchuna) ücretsiz oldu.

Epic Games geçen hafta Perşembe günü de 149 TL değerinde Rogue Company Dördüncü Sezona özel ücretsiz oyun paketini bedava vermişti. Haftanın belirli günleri bu kampanyasını geçerli kılan şirket, bugün de toplam değeri 49,7 TL olan oyunları ücretsiz olarak kullanıcılarla buluşturdu.

Epic Games ücretsiz oyun nasıl indirilir?

Epic Games’in yayınladığı ücretsiz oyunları yüklemek için öncelikle Epic hesabınız olmalı. Şirketin web sayfasından Epic Games Launcher uygulamasını indirerek süreci başlatabilirsiniz. Hem Windows hem de macOS için mevcut olan uygulama, Epic’teki ücretsiz ve ücretli oyunlara erişim elde etmenizi sağlıyor. Kampanyaya katılım için de, bu gerekiyor.

epic games

Bu haftaki ücretsiz Epic Games oyunlarını sistem gereksinimleriyle beraber aşağıdaki alanda bulabilirsiniz. Eklenen bağlantılara tıklayarak doğrudan oyunun sayfasına gidin. Yükle butonuna bastığınızda otomatik olarak sizi Epic Games Launcher’a yönlendirecektir. Ardından oyunu kitaplığınıza ekleyip bilgisayarınızda kurabilirsiniz.

Guild of Dungeoneering

Sistem GereksinimleriMinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows XP SP3
OSX 10.7.5
Windows 7 SP1
OSX 10.7.5
İşlemci2GHz2GHz
Bellek2GB RAM4GB RAM
DepolamaEn az 750MBEn az 750MB
Dilİngilizceİngilizce
epic games ücretsiz oyun
Guild of Dungeoneering

Kumanda desteği bulunan ve çok oyunculu modu destekleyen zindan keşfi kart savaşı oyunu Guild of Dungeoneering’i buradaki bağlantıya tıklayarak Mac veya Windows bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Never Alone (Kisima Ingitchuna)

Sistem GereksinimleriMinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7Windows 7 veya üzeri
İşlemciIntel Core 2 Duo E4500, 2.2 GHz
AMD Athlon 64 X2 5600+, 2.8 GHz
Intel Core 2 Quad Q9550, 2.8 GHz
AMD Phenom II X4 955, 3.2 GHz
Bellek2GB RAM4GB RAM
DepolamaEn az 3GBEn az 3GB
DirectXSürüm 9.0cSürüm 9.0c
Ekran KartıGeForce 240 GT veya Radeon HD 6570GeForce GTX 650 Ti veya Radeon HD 7790
DiğerYerel eşli mod için Xbox 360 veya dengi bir oyun kumandası gerekirYerel eşli mod için Xbox 360 veya dengi bir oyun kumandası gerekir
Türkçe dil desteğiYokYok
epic games ücretsiz oyun
Never Alone (Kisima Ingitchuna)

Bildikleri tüm dünyaya karşı bir tehdit oluşturan ebedi bir kar fırtınasının kaynağını bulmaya çalışan Nuna ve Tilki’nin macerasına eşlik edeceğiniz ücretsiz Epic Games oyunu Never Alone (Kisima Ingitchuna) buradaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kid A Mnesia Exhibition

Sistem GereksinimleriMinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7 (64 Bit)Windows 10 (64 Bit)
İşlemciIntel Core i5-2300 | AMD FX-4350Intel Core i7-6700 | AMD Ryzen 7 1800X
Bellek8 GB20 GB
Ekran kartıNvidia GeForce GTX 760 | Eş Değer Radeon ekran kartıNvidia GeForce GTX 2070 | Eş Değer Radeon ekran kartı
Türkçe dil desteğiEvetEvet

Ünlü müzik grubu Radiohead’in Kid A ve Amnesiac albümlerinin 21. yılını anmak için orijinal sanat eserleri ve kayıtlardan oluşturulan baş aşağı bir dijital/analog evren olan Kid A Mnesia Exhibition’buradaki bağlantıya tıklayarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.