21.7 C
İstanbul
Çarşamba, Ekim 14, 2020
Etiketler Facebook messenger

Tag: facebook messenger

Nokia’nın yılan oyunu Facebook’a geliyor!

Nokia'nın altın dönemlerinin en popüler oyunlarından biri Facebook'a gelecek!

Facebook Messenger yeni özellikler ile güncellendi

Windows 10 için Facebook Messenger uygulaması yeni özellikler ile güncellendi. Bu güncelleme ile Facebook'un daha önce sunmuş olduğu özellikleri uygulama üzerinden kullanabileceksiniz.

Android için Facebook Messenger Lite sürümü çıktı

Facebook\'un anlık mesajlaşma hizmeti Messenger, Android kullanıcılarının karşısına Lite sürümü ile çıkıyor. Peki, Facebook Messenger Lite sürümü neler sunuyor?

Most Read

Cristiano Ronaldo’nun COVID-19 Testi Pozitif Çıktı

Portekiz Futbol Federasyonu, Juventus'ta forma giyen yıldız oyuncu Cristiano Ronaldo'nun COVID-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı. Federasyon, diğer oyuncuların testlerinin negatif sonuçlandığını duyurdu.

Facebook, Messenger’ın Görünümünde Yeniliğe Gitti

Facebook, bugün yayınladığı blog yazısında mesajlaşma uygulaması Messenger'ın görünümünü yenilediklerini duyurdu. Logosu Instagram'ın renkleriyle birleşen Messenger, yeni temalara ve daha canlı bir...

2020 Hyundai i20’nin Türkiye Fiyatı Açıklandı

Kompakt tasarımı sportif çizgilerle birleştiren 2020 Hyundai i20'nin Türkiye fiyatı açıklandı. Araç, ne uygun ne pahalı sayılabilecek fiyatıyla selefinin popülerliğini koruyabilir.

Rolls-Royce, Avrupa’daki Araçlarından ‘Aydınlatmalı Rozetleri’ Sökecek

Rolls-Royse, Avrupa Birliği üyesi ülkelerdeki bazı araçlarını geri çağırmak zorunda kaldı. Bunun nedeni ise müşterilerin ek ödeme yaparak sahip oldukları aydınlatmalı çıkabilen...