18.8 C
İstanbul
Salı, Ekim 13, 2020
Etiketler Facebook

Tag: facebook

Nokia’nın yılan oyunu Facebook’a geliyor!

Nokia'nın altın dönemlerinin en popüler oyunlarından biri Facebook'a gelecek!

Facebook yeni özelliğini teste sundu!

Facebook, City Guides adlı yeni özelliğini teste çıkarttı. Testte çıkartılan bu özellik sayesinde Facebook, kullanıcılara bir turist rehberi olmayı hedefliyor!

Facebook ülke mi oluyor?

Sosyal medya devi Facebook, yaşanan yeni bir gelişme neticesinde bir nevi ülke statüsü kazanıyor. Peki, bu gelişme sizce ne üzerine olabilir?

WhatsApp artık çok daha güvenli!

WhatsApp, kullanıcıların uzun süredir beklediği ve kendisinin de aylardır üzerinde çalıştığı önemli bir güvenlik özelliğini sonunda devreye soktuğunu açıkladı.

Snapchat hissesi diye yanlış hisse aldılar!

Snapchat hisseleri yanlış anlaşılmanın kurbanı oldu. Farklı iş modelleri ile büyümeyi hedefleyen Snapchat, hisseleri isim benzerliğinin kurbanı oldu!

Facebook, Arkadaşlar Günü’nüzü kutluyor!

Facebook, bugün Arkadaşlar Günü (Friends Day) kapsamında insanların birbirleriyle bağlantı kurmasının önemine dikkat çekerek, yeni ürünlerini duyurdu.

Snapchat hisselerini halka açıyor!

Sosyal medya devi, hisselerini halka sunacağını resmi olarak açıkladı. Yapılan açıklama ile yetkililer, sosyal medya devi için yeni bir iş modeli üzerinde çalıştıklarını belirtiler.

Facebook’tan 13. yıldönümüne özel yenilikler!

Sosyal medya devi Facebook bu Cumartesi, yani 4 Şubat’ta tam 13. yılını dolduruyor. Bu yıl dönümü vesilesiyle Facebook, kullanıcılarına yeni içerikler sunuyor.

Kullanıcı verilerini izinsiz paylaşan WhatsApp’a dava açıldı

Kullanıcı verilerini Facebook ile izinsiz paylaşan WhatsApp'a Alamanya'da dava açıldı.

Facebook’a İnsanları Keşfet özelliği geliyor

Facebook uzun süredir varolan bazı özelliklerini tek bir çatı altında toplayan İnsanları Keşfet özelliğini çok yakında iOS ve Android platformları için yayımlamaya hazırlanıyor.

Most Read

Netflix’in Yeni Dizisi The Haunting: Bly Malikânesi, İzleyenlerin Uykularını Kaçırdı

The Haunting: Bly Malikânesi'ni izleyen Netflix aboneleri, dizi için ortak bir yorumda bulundu: uyku kaçırıyor. İzleyenlere göre dizi, beklentinin çok üzerinde bir...

Enerji Bakanı: Yerli Otomobilde Kullanılacak Lityumu Türkiye’de Üreteceğiz

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, yerli otomobilde kullanılacak lityumun Türkiye'de üretileceğini açıkladı. Bakan Dönmez'e göre Türkiye, söz konusu giriş ile...

Milyonlarca Yıl Önce Memeliler, Daha Yavaş Ama Daha Uzun Yaşıyorlardı

200 milyon yıllık diş fosilleri üzerinde yapılan araştırmaya göre memeliler eskiden daha yavaş hareket edip daha uzun yaşıyorlardı. Fare büyüklüğündeki erken dönem...

OPPO, Hızlı Şarj Çözümlerinin 2012’den Bu Yana Nasıl Evrildiğini Anlattı

OPPO, son hızlı şarj teknolojisi SuperVOOC 2.0 evrimleşme sürecini anlattı. Hızlı şarj çözümleri için 2012 yılında çalışmaya başladıklarını söyleyen şirket, çalışmalarını bugüne...