Facebook, mobil platformlardaki uygulamalarındaki bildirim sistemini değiştireceğini duyurdu. Facebook’un yeni bildirim sistemi hakkındaki detaylar haberde.

Popüler sosyal medya platformu Facebook, sesli asistanı Facebook Möncesi mobil cephesindeki uygulamalarına yenilikler eklemeye devam ediyor. Facebook, bugün yeni mobil bildirim sistemini duyurdu. iOS veAndroid cephesinde yaşanacak olan bu değişim sayesinde Facebookbildirim merkezi artık sıradan bir bildirim görüntüleme ekranı olmayacak.

 

Baştan aşağı yeni özellikler ile donatılan Facebook bildirim merkezinde; arkadaşlarınızın önemli gelişmeleri, maç skorları, TV programları, sinema ve hava durumu gibi kişiselleştirilmiş bilgiler yer alacak. Bu bölümde görüntülenecek olan öğeler sizin seçimlerinize ve arkadaş çevrenizinFacebook davranışlarına göre şekillenecek.

 

iOS ve Android platformlarında önümüzdeki günlerde aktif hale gelecekolan yeni bildirim merkezinin Facebook’u daha kullanışlı yapacağını söylemekte fayda var. Bakalım yeni bildirim merkezi Facebookkullanıcılarının hoşuna gidecek mi?