Dünyanın en popüler çevrim içi oyunlarından biri olan Fall Guys, Sony PlayStation ile olan iş birliğini bir üst seviyeye taşıyor.

2020’nin Şubat ayında ilk olarak Microsoft Windows platformu için piyasaya çıkan Fall Guys: Ultimate Knockout, özellikle Twitch platformunda çok kısa sürede popüler olmuştu. Daha sonra mobil de dahil olmak üzere birçok platforma gelen yapım, yeni sezonuyla PlayStation ile olan iş birliğine devam ediyor.

Fall Guys için Sackboy ve Ghost of Tsushima karakterleri…

Yaklaşık 1.5 senelik kısa süreçte 5 sezonu geride bırakan Fall Guys, Pary Spectacular adlı altıncı sezona kavuşmak üzere. Oyunun yapımcısı Mediatonic, yeni sezonla birlikte açılabilecek 50 yeni ödül ve karakterleriniz için 25 yeni kostüm içerecek. Mediatonic, oyuncuların altıncı sezona geçiş yapabilmek için Epic Games’e giriş yapmasının zorunlu olduğunu ve bu sayede PC oyuncularının PlayStation oyuncularıyla çarpraz oyun desteğine sahip olacaklarını söyledi.

Gelelim PlayStation hayranlarını sevindirebilecek diğer gelişmeye… Oyunun yeni sezonuyla birlikte Sony’nin önemli yapımları Sackboy: A Big Adventure ve Ghost of Tsushima için yeni içerikler eklendi. Oyuncular, 1-5 Aralık tarihleri arasında Sackboy bölümlerini tamamlayarak özel içeriklere sahip olabillecek. Bununla birlikte Ghost of Tsushima’nın ana karakteri Jin Sakai’ye dair iki özel kostüm de oyuna ekleniyor.

Sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
  • İşlemci: Intel Core i5 / AMD equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / AMD Radeon HD 7950
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.

Mediatonic tarafından yeni sezonun ne zaman geleceği henüz açıklanmadı. Buna karşın en geç 1 Aralık’a kadar yeni sezon güncellenmesinin yayınlanması bekleniyor. Çok yakın zamanda oyuna gelecek olan hata düzeltmeleri için de bir açıklama yapılacağı belirtildi.