FedEx yakında teslim edildiğini kanıtlamak için paketinizin fotoğrafını çekecek!

0
1

FedEx, imza gerektirmediklerinde teslimat kanıtı sağlamak için yakında kapınızın önünde paketlerin fotoğraflarını çekecektir.

FedEx’in müşteri şefi Brie Carere, “Bu, e-ticaret tüccarlarının ve müşterilerin istediği bir şeydi ve bu hizmetin konut müşterilerine sunulacağını ilk duyuran olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Ücretsiz hizmet, şirketin ücretsiz portalı olan FedEx Teslimat Yöneticisi’nde oturum açmış olan veya olmayan hem FedEx Express hem de FedEx Kara teslimat müşterileri için geçerli olacaktır.

Yeni program açık bir şekilde FedEx için iyi bir koruma kaynağı olacak ve ayrıca müşterileri paketlerinin teslim edilmediğini bildiren işletme sahiplerine de yardımcı olacaktır. Ayrıca, müşterilerin, özellikle de kaybolmuşlarsa, paketlerin kapılarına gelip gelmediğini anlamaları için iyi bir kaynak olacaktır.

Amazon, 2018’de Photo On Delivery adlı benzer bir program başlattı. Teslimat kanıtı sağlamak ve müşterilerin paketlerini bulmalarına yardımcı olmak amaçlıydı, ancak yalnızca belirli bölgelerde mevcuttu. Amazon, programın görüntülerin Amazon tarafından bir paketin yerini doğrulamak, kalite kontrol yapmak ve bir müşteri tarafından dile getirilen sorunları araştırmak için kullanılmasına izin verdiğini söyledi. Paketlerinin fotoğraflarının çekilmesini istemeyen müşteriler programdan çıkabildiler.

FedEx hesabı olmayan müşteriler, takip numaralarını girerek FedEx’in izleme aracı aracılığıyla görüntülerini görebilecekler. Hesabı olanlar bunu FedEx Teslimat Yöneticisi aracılığıyla görüntüleyebilir.

FedEx, hizmetin tatil nakliye sezonu için zamanında ABD ve Kanada’daki müşterilere sunulmadan önce “belirli pazarlarda” FedEx Teslimat Yöneticisi kullanıcıları için mevcut olacağını söylüyor.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın