Playstore, tüm dünyada oyunseverlerin merakla takip ettiği, rekorlar kıran FIFA serisinin en güncel versiyonu olan FIFA 17’yi futbol tutkunlarıyla buluşturuyor. Oyunseverler FIFA 17’yi, yenilenen arayüzü ve güçlü altyapısı ile servis kalitesini en üst düzeye çıkartan Playstore üzerinden 180 TL’ye satın alabiliyor.

FIFA 17 alana AKK uygulanmayacak!

Satın alma işlemlerinde kullanıcılara internet faturalarına taksitlendirme olanağı da sunuluyor. Playstore’un hazırladığı yeni kampanya ile bu oyunu 31 Ekim tarihine kadar Türk Telekom evde internet faturaları ile satın alan müşterilerin Kasım ayı boyunca AKN’leri de sınırsız oluyor.

Süper Lig’deki tüm takımların tam kadro yer aldığı FIFA 17, Türkçe dil desteği ve önceki sürümlere göre çok daha gelişmiş oyun motoruyla daha keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. FIFA 17, oynanabilirlik tarafında da alan ve top hakimiyeti, çok zengin oyun kurma seçenekleri, oyun sahasının çok daha iyi ve gerçekçi kullanımını sağlayan gelişmiş yapay zekâ özelliği gibi yenilikler içeriyor.

FIFA 17’nin sunduğu hikaye modu, futbol tutkunlarına dünya futbolunun en popüler yıldızlarının oyunculuk serüvenlerini paylaşma olanağı sunuyor. Oyunseverler, FIFA 17’de en iyi futbolcularla yanyana top koşturabiliyor, dört usta teknik direktörle çalışarak futbol bilgi ve deneyimlerini farklı bir boyuta taşıyarak geliştirebiliyor.

FIFA 17’de kullanılan ve zengin, gerçekçi detaylarla görsellik sunan Frostbite oyun motoru sayesinde oyunseverler, en üst seviyede futbol deneyimine kavuşuyor. Oyun tutkunları, FIFA 17’nin oyun motoru ile oyuncuların düşünme ve hareket şekillerine, rakipleriyle girdikleri fiziksel etkileşimlere kadar sahadaki her bir hareketi yönetebiliyor.