‘FIFA 22’ çapraz oyun testi PS5, Xbox Series X/S ve Stadia’ya geliyor!

0
3

Potansiyel FIFA 22 rakip havuzunuz yakında tercih ettiğiniz platformun ötesine geçecek. 9to5Google, EA’nın PlayStation 5, Stadia ve Xbox Series X/S üzerinde bir FIFA 22 çapraz oyun testi planlarını onayladığını belirtiyor. Test hazır olduğunda, Çevrimiçi Sezonlarda ve Çevrimiçi Dostluk Maçlarında daha geniş bir oyuncu yelpazesine karşı oynamayı seçebilirsiniz. Katılmalarını istiyorsanız oyun içi arkadaş listesine arkadaşlarınızı eklemeniz gerekecek, ancak aksi takdirde ilgili herhangi bir baş ağrısı olmayacak.

EA, testin ne zaman başlayacağını veya oyunun normal bir özelliği haline gelebileceğini söylemedi. Ancak yayıncı, test başladığında topluluk forumunda geri bildirim bekliyor.

Bir PS4 veya Xbox One sahibiyseniz, test şüphesiz sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Yine de, bu, son hafızadaki daha etkili çapraz oyun eklemelerinden biri olabilir. FIFA serisi, dünya çapında en popüler spor oyunlarından biri olmaya devam ediyor ve bu, genellikle konsol seçiminizi önemli hale getirdi – tüm arkadaşlarınız PlayStation’larda en son FIFA oyununu oynayacaksa bir Xbox almak istemediniz. Çapraz oyun desteği, sanal futbol taraftarlarının sosyal çevrelerinden kopma korkusu olmadan istedikleri platformu kullanmalarına izin verecek.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.