Galaxy A53 5G, kamera bakımından orta sınıfta bir ilki sunacak!

0
2

Samsung Galaxy A53 5G, yeni sızıntılara göre daha önce orta sınıfta yer almayan kamera özelliği ile geliyor! İşte detaylar…

Samsung, ilerleyen günlerde Galaxy Awesome Unpacked etkinliği düzenleyecek. Teknoloji devi bu etkinlikte, orta segmentte yer alan Galaxy A serisi akıllı telefonlarını tanıtacak. Firmanın etkinlikte tanıtacağı cihazlar arasında Galaxy A53 5G modeli de yer alıyor. Bu model, yeni sızıntılara göre daha önce orta sınıf akıllı telefonlarda yer almayan bir kamera özelliğine sahip olacak.

Birlikte tanıtılacak olan bir diğer model Galaxy A73 için de güçlü bir kamera sızıntı haberi gelmişti. Bu yüzden iki telefonun da sızıntılarında doğruluk payı olduğu düşünülüyor. Peki teknik özellikleri ve görüntüsü sızdırılan cihazın, kamerada dikkat çeken fonksiyonu nedir? Hep birlikte göz atalım.

Galaxy A53 5G, 8K kayıt özelliğiyle gelecek!

Teknik özellikleri ve tasarımı zaten sızdırılmış olan akıllı telefonun bir fonksiyonu daha ortaya çıktı. Twitter’dan sık sık telefon sızıntı haberi yapan Sudhanshu Ambhore, Galaxy A53 5G için bir tweet attı. Kullanıcının paylaştığı tweette telefonun görüntüsü ve teknik özellikleri listesi yer alıyor. Galaxy A53 5G özelliklerinin bulunduğu listede, önceki sızıntılarda yer almayan 8K/24fps video kayıt özelliği dikkat çekti. Daha önce yalnızca amiral gemisi telefonlarda yer alan bu özellik, orta sınıfa ilk kez inecek.

Samsung Galaxy A53 5G, yeni sızıntılara göre daha önce orta sınıfta yer almayan kamera özelliği ile geliyor! İşte detaylar...

Aynı sızıntıda dikkat çeken bir diğer konu ise kutuda bulunan şarj cihazının eksikliği oldu. Samsung’un orta sınıf telefonlarının kutularından şarj cihazını çıkarma haberi, geçtiğimiz günlerde gelmişti. Firma ilk olarak amiral gemisi modellerinde uyguladığı bu politikayı, görünüşe göre artık orta segment telefonlar için de uygulayacak.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.