Yeni modelleri üzerinde çalışmalarını sürdüren Samsung’un, Galaxy Grand On modelinin fotoğrafları, Tenaa yoluyla ortaya çıktı. İşte Galaxy Grand On özellikleri ve fotoğrafları.

Başarılı satışları devam ettikçe yeni modeller geliştirmeye devam edenSamsung, şimdi de Galaxy Grand On modelini duyurmaya hazırlanıyor. Bugün itibariyle Tenaa sayesinde fotoğrafları ortaya çıkan SM-G5500 kod adlı Samsung Galaxy Grand On modeli çok yakında tanıtılabilir.

01-galaxy-grand-on

 

Samsung Galaxy Grand On özellikleri

Eski Samsung modellerine benzer plastik kasa ile geleceği görülen Galaxy Grand On‘un pek çok özelliği de yine Tenaa verileri ile kesinleşti. Tenaaverilerine göre 5.1 inç HD çözünürlüklü ekran, 8 Megapiksel arka kamera, 5 Megapiksel ön kamera, 8 GB dahili depolama alanı, 128 GB kadar MicroSD kart desteği, 1 GB RAM, 1.2 ghz hızında 2 çekirdekli Exynos 3475 işlemci,2600 mAh batarya, 4G LTE desteğine sahip olacak Galaxy Grand On,Android 5.1 Lollipop işletim sistemi ile gelecek.

Uygun fiyatlı bir akıllı telefon olması beklenen Samsung Galaxy Grand Onmodelinin, selfie odaklı Galaxy J5‘in bir altındaki model olarak konumlanacağını tahmin ediyoruz.

Tanıtım tarihi henüz bilinmeyen Samsung Galaxy Grand On, muhtemelen 1000 TL altında kıyasıya rekabetin yaşandığı Türkiye pazarında da satışa sunulacak.