Samsung, Phablet modeli Galaxy Note 5 için küçük çaplı ama etkili bir güncelleme yayınladı. Galaxy Note 5 için yayınlanan güncellemenin içeriği haberimizde.

Galaxy Note 5 modeli ile geçtiğimiz aylarda Phablet segmentineki yerini güçlendiren Samsung, çiçeği burnunda yeni telefonu için güncelleme yayınlamaya devam ediyor. Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi ile gelen ve Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak Samsung modelleri arasında bulunan Galaxy Note 5, bugün küçük çaplı bir güncelleme aldı.

Note 5 güncellemesi ne getiriyor?

Android 6.0 Marshmallow öncesi yayınlanan bu güncelleme OTA üzerindenAvrupa kullanıcılarına sunuluyor. 144 MB büyüklüğündeki güncelleme ile küçük çaplı sorunların giderilmesinin yanında batarya bölümünde optimizasyon ve çağrı stabilitesinde artış sağlanıyor. Galaxy Note 5güncellemesinden sonra pil ömrünün gözle görünür şekilde arttığı aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.

galaxy-note-5-1445500747

Samsung Galaxy Note 5 sahipleri; Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme yolunu izleyerek yeni güncellemeyi yükleyebilir. Eğer güncelleme görünmüyorsa bir kaç gün sonra tekrar denemenizde fayda var