Akıllı Telefonlar

Galaxy S7, ClearForce ile Gelebilir!

clearforce

Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy S7, Apple’ın 3D Touch teknolojisiyle benzerlik gösteren ClearForce ile gelebilir. İşte ClearForce teknolojisinin detayları!

 

Son zamanlarda oldukça ilgi duyulan Force Touch teknolojisini Apple’ın ardından Samsung da merakla beklenen yeni amiral gemi modeli Galaxy S7‘de kullanacak gibi görünüyor. Synaptics tarafından geliştirilenClearForce, ekranda gerçekleştirmek istediğiniz eylem için uygulamanız gereken bir baskı kuvvetini benimsiyor. Açılabilir içerik menüleri, fotoğraf çekme, web sayfasını aşağı veya yukarı doğru kaydırma işlemlerinin hepsini bu teknoloji sayesinde daha kullanışı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yakın zamanda çıkan ve Force Touch teknolojisine sahip telefonlardan olanHuawei Mate S‘de baskı algılama için Synaptics üretimi 3700 serisi yonga kullanıyor. Synaptics tarafından ClearForce teknolojisi için gelecek yılın ilk çeyreğinin işaret edilmesi ve Synaptics ile Samsung arasında ortak birçalışma yürütülmesi bu teknolojinin Galaxy S7‘de kullanılacağı ihtimallerini güçlendiriyor.

ClearForce ile yapılabilecekler!

Sayfada aşağı doğru kaydırma işlemi yapmanız gerekiyorsa sürekli elinizle sayfayı kaydırmak yerine sayfanın altına, uygulama menülerine ulaşmak için uygulamaya, metni veya fotoğrafı kopyalamak için üstüne bastırmanız yeterlidir. Buna benzer birçok işleve ClearForce ile erişmek mümkün.

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.182 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com