Akıllı Telefonlar

Galaxy S8 kişisel asistanı farklı özelliklerle geliyor!

galaxy-s8-bixby-1280x720.jpg

Galaxy S8’in, Bixby adında yeni, Siri benzeri kişisel asistanla gelmesi bekleniyor. Bixby, rakiplerinden çok farklı özelliklere sahip olabilir.

Teknoloji dünyasının merakla beklediği Samsung Galaxy S8 ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Sızan bilgilere göre Samsung, Galaxy S8’de kişisel asistan Bixby’i bir tuş ile standart kamera uygulamasına doğrudan entegre edecek. 

Galaxy S8 çıkış tarihi ortaya çıktı

Samsung Galaxy S8 için merakla beklenen detaylar gelmeye devam ediyor. Tasarım ve teknik…

Fotoğraflar üzerinden arama yapabilir

Kamera uygulamasına yerleştirilen tuş sayesinde akıllı asistan çekilen fotoğraflar üzerindeki nesneleri kolayca arayabilecek. Bixby’nin görsel arama özelliklerinin yanı sıra, kullanıcının tüm stok uygulamaları kontrol etmesine ve Apple’ın akıllı asistanı Siri’ye benzer şekilde ödemeleri yapmasına izin vereceği düşünülüyor.

Kamera uygulamasındaki Bixby tuşuna dokunulduğunda asistan, kullanıcının kameraya gösterdiği her şeyi analiz edip işleyecek. Tanınan nesneler veya metin, standart aramalar yapmak için kullanılabilecek. Galaxy S8’e yerleştirilecek fiziksel bir tuş ile kullanıcıların Bixby’e doğrudan erişmeleri sağlanabilir.

 Bixby’nin bu özelliğinin Google’ın özel Goggles uygulamasıyla karşılaştırıldığında genişletilmiş işlevsellik sunduğunu belirtiliyor. Bildiğiniz gibi, Apple’ın iPhone Kamera uygulamasında böyle bir özellik yok. Yani Galaxy S8 bu anlamda farklı bir cihaz olabilir.

:: Kişisel asistan Bixby’i nasıl buldunuz?

 

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.468 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com