Microsoft Kasım ayı boyunca Xbox Game Pass’e getirmeyi planladığı oyunların listesini kullanıcılarla paylaştı. İşte o oyunlar…

Oyun konsollarında yakaladığı başarıyı Xbox Game Pass abonelik hizmetiyle sürdüren Microsoft, listesine her ay yeni yapımlar eklemeye devam ediyor. Şirketin yaptığı açıklamaya göre 2 ila 11 Kasım tarihleri arasında tam 9 yeni oyun kullanıcılar tarafından erişilebilir olacak.

Üstelik şirket, henüz Game Pass‘i Windows bilgisayarlarda deneyimlememiş olan kullanıcıları için bir kampanyayı da beraberinde getiriyor. 2 Kasım‘da başlayacak indirimlerle birlikte Microsoft, 3 aylık aboneliği 1 dolara sunacak. Tabii bu daha önce sisteme kaydolmamış kişiler için ve yalnızca PC üzerinden geçerli olacak.

Bu ay Microsoft tarafından Xbox Game Pass’e eklenecek 9 oyun

Oyunların hepsinin Game Pass’e bir günde eklenmeyeceğini belirtmekte fayda var. Açıklanan listeye göre yapımlar, önümüzdeki 2 hafta içerisinde parçalar halinde kullanıcılarla paylaşılacak. Aşağıdaki listede hangi oyunların ne zaman ekleneceğini görebilirsiniz.

15 Kasım’da Game Pass’ten kalkacak oyunlar

Microsoft, listeye yeni oyunları eklerken, bir yandan da eskilerini kaldırıyor. Ancak bu oyunları oynamaya doyamayan kullanıcılarına yüzde 20‘lik bir indirimle sürpriz yapıyor. Bu kampanyadan faydalanmak için Game Pass hesabınızla giriş yapmanız yeterli olacaktır. İşte 15 Kasım‘da aramıza veda eden o oyunlar:

  • Final Fantasy VIII HD (Konsol ve PC)
  • Planet Coaster (Bulut ve Konsol)
  • Star Renegades (Bulut, Konsol ve PC)
  • Streets of Rogue (Bulut, Konsol ve PC)
  • The Gardens Between (Bulut, Konsol ve PC)
  • River City Girls (Bulut, Konsol ve PC)