Bulut oyun hizmetleri arasında başı çeken GeForce Now, bu hafta 6 yeni oyunun daha bünyesine katıldığını duyurdu. İşte liste

Oyun sektöründeki değişim hız kesmeden devam ediyor. Şüphesiz bulut oyunculuk, bunun en büyük örneklerinden biri. Oyuncular, bu sayede aylık belirli bir ücret karşılığında güçlü bilgisayar donanımlarına ihtiyaç duymadan, sadece iyi bir internet bağlantısıyla üst düzey oyunları oynama imkanına sahip oluyor.

Bulut oyunculuğun çip krizi nedeniyle bilgisayar fiyatlarının artmasının ardından popülerliğini daha da artırdığını söyleyebiliriz. Özellikle bu alanda GeForce Now sıklıkla tercih ediliyor. Kütüphanesinde 1000’den fazla oyun bulunan hizmet, her geçen gün yeni yapımları bünyesine katmaya devam ediyor. Son olarak 6 yeni oyun, platformun kütüphanesine eklendi.

İşte GeForce Now kütüphanesine eklenen 6 yeni oyun

GeForce Now kütüphanesine eklenen 6 oyun arasında Frontier Developments tarafından geliştirilen ve yayınlanan, oyuncuların bir Jurassic World tarih öncesi tema parkı inşa etmeye çalıştığı simülasyon oyunu Jurassic World Evolution 2 öne çıkıyor. Kısa süre önce çıkış yapan oyun, an itibariyle GeForce Now abonelerinin beğenisine sunuldu.

İşte platforma eklenen diğer oyunlar:

  • Bright Memory: Infinite (Steam)
  • Epic Chef (Steam)
  • Jurassic World Evolution 2 (Steam ve Epic Games Store)
  • MapleStory (Steam)
  • Severed Steel (Steam)
  • Tale of Immortal (Steam)

GeForce Now kütüphanesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra GeForce Now, geçtiğimiz haftalarda yeni üyelik paketini duyurdu. Halihazırda Basic, Premium ve Avantajlı 3 aylık Premium gibi paketlerle kullanıcılara hitap eden platform, bunlara ek olarak 24 saatlik premium paketini kullanıma sundu.

Bu kapsamda kullanıcılar, belirlenen 14,90 TL’lik ücretle 4 saatlik uzatılmış oturum süresi ve RTX aktif şekilde üst düzey oyunlara 24 saat boyunca erişebilecek. Ancak bu noktada 24 saatlik abonelik fiyatının tartışmalara yol açtığını da belirtelim.